19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
neděle, 26 březen 2017 22:23

FC Elseremo Brumov: Výkon dobrý, body žádné

BRUMOV - První jarní domácí utkání mělo po derby se Slavičínem velké očekávání. Přijel kvalitní tým z Rosic (3. tým divize).

Před utkáním se rozebíralo, zda Bumov potvrdí kvalitní výkon z již avizovaného derby. Bohužel do utkání nemohl nastoupit vykartovaný kapitán Marek Chovanec a brankář Andrej Cúcik, kteří dostali po derby stop na jedno utkání.

Vstup do utkání a respektive celý první poločas Brumovu vyšel a po celou dobu byl lepším celkem s mnoha brankovými příležitostmi. Bohužel koncovka vyšla na prázdno, zato hosté se z ojedinělého brejku radovali, kdy se v 19´ prosadil Pazourek, 0:1

situace před 1. brankou hostí zavání ofsajdem (zdroj:tvcom.cz)

První půle byla o dobývání obrany Rosic, kterou nejvíce zaměstnával Pavel Naňák a Mihovil Šutalo. Když rozhodčí ukončil první půli, tak fanoušci na tribuně hráče povzbudili potleskem, což nebývá moc zvykem.

Druhou půli se čekalo, že soupeře Brumov přitlačí a bude se snažit o vyrovnání. V 50´ domácí podržel Radek Smolík, který zneškodnil sólo hostujícímu Malatovi a udržel tak šanci na bodový zisk. Jenže v 65´ se opakovala stejná situace a v té se již Malata nemýlil, 0:2. U této golové zlomové situace byli domácí hráči hodně rozčarovaní, kdy obrana signalizovala ofsajd, ale praporek pomezního zůstal dole.

zde můžete vidět, že se o ofsajd nejspíše nejednalo (zdroj:tvcom.cz)

Po této brance byli domácí hodně frustrovaní a o pět minut později  inkasovali po třetí, kdy natřikrát propálil brumovského brankáře hostující Michno, 0:3. Domácí hráči se i nadále snažili něco s výsledkem udělat, ale sami věděli, že dnešní utkání body nepřinese. Bod ze Slavičína nepotvrdili, ale hra hlavně v první půli byla kvalitní a Rosicím byli důstojným soupeřem a dvacetibodový rozdíl v tabulce chvílemi nebyl znát.

FC Elseremo Brumov – FC Slovan Rosice 0:3 (0:1)

Branky: 19´ Pazourek, 65´ Malata, 70´ Michna
Sestava Brumova: Smolík – Polách, Novák, Kolář, Juřica – Naňák Patrik (60´ Imeri), Řehák, Zvoníček, Vítek, Šutalo – Naňák Pavel
Diváků: 190

Hodnocení brumovského kapitána Pavla Naňáka: „Jsem zklamaný, měli jsme tam nějaké brankové příležitosti, které se nám nepodařilo dotáhnout do konce. Je to naše klasika, vytvoříme si mnoho šancí, ale na branku se neskutečně nadřeme. Toto nás provázelo celý podzim a bohužel to nás sráží. Nic není ztraceno, jedeme dál.“