Reklama

19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
středa, 11 říjen 2017 20:51

Ohlédnutí za Měsícem náborů ve fotbalovém Brumově

BRUMOV - Ve středu 27.9.2017 se sešly děti (v počtu cca 250) na brumovském fotbalovém stadionu na akci Můj první gól.  Děti pocházely z nedalekých základních škol a mateřských školek. Akci pořádal fotbalový klub FC Elseremo Brumov.

 


,,Pro děti jsme měli připraveny, kromě propagačních letáků a drobností, i malou pozornost ve formě balíčků a občerstvení. Na akci byl přítomen celý fotbalový výbor FC Elseremo a zúčastnili se i představitelé škol, starosta i místostarosta města Brumova-Bylnice. Všem dětem i učitelům se tato akce velmi líbila a přislíbili nám, že se příští rok opět setkáme na stejném nebo podobném náboru dětí.

 

autor videa - Karel Lysák (ELLYS)

 

V průběhu celé akce se nikomu naštěstí nic nestalo a děti si to velmi užily. Již nyní máme zpětnou vazbu od rodičů, a především jejich dětí, že by se rády přihlásily k nám do brumovského fotbalového klubu. Z celé akce máme velmi dobrý pocit a myslíme si, že to bude pro nás a taktéž pro okolní fotbalové kluby velkým přínosem. Chceme poděkovat všem sponzorům, kteří se podíleli na této akci a velké dík patří taky Stanislavovi Dubčákovi, který celou akci moderoval. Video z Měsíce náborů vytvořil Karel Lysák (ELLYS) a zaslouží si také velkou pochvalu a poděkování," uvedl za FC Elseremo Brumov Lukáš Juřica.

  další foto ZDEDěkovný dopis z MŠ Sv. Štěpán
Můj první gól, tak se jmenovala sportovní akce, kterou uspořádal brumovský fotbalový klub FC Elseremo pro všechny děti předškolního a mladšího školního věku. A musíme s uznáním konstatovat, že se tato akce opravdu vydařila. Nejenom tím, že jsme se pod vedením členů fotbalového klubu Elseremo výborně procvičili, nejenom tím, že jsme měli možnost si změřit navzájem své síly, vyzkoušet svou rychlost i obratnost, nejenom tím, že jsme si mohli ověřit své umění v zacházení s míčem, ale také tím, že jsme se všichni výborně pobavili, chutně občerstvili a navíc si i odnesli domů hezké upomínkové dárečky na tento krásně prožitý den. A za to děkujeme především všem pořadatelům, v čele s panem Stanislavem Dorňákem, ale také panu řidiči Charvátovi, který nás na akci zdarma přivezl. A v neposlední řadě děkujeme také sluníčku, které nás v toto podzimní dopoledne správně rozehřálo a současně též sledovalo celé to naše velké sportovní klání a pořádně si posvítilo na ten NÁŠ PRVNÍ GÓL.


Ještě jednou děkujeme a těšíme se i na další stejně vydařené akce.
Děti a pani učitelky z MŠ Sv. Štěpán

 

-tz-

reklama