Reklama

19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
neděle, 07 červenec 2019 09:52

Přípravka FC Brumov ukončila sezónu a těší se na další

BRUMOV - Přípravka se sešla koncem prázdnin a postupně začala s trénováním dvakrát týdně, k tomu zápasy OP přípravek OFS Zlín + přátelské zápasy a turnaje.


Do tréninkového procesu se zapojilo 10 hráčů starší a 12 mladší přípravky. Z pohledu trenérů Martinky, Zimáčka a Naňáka to byl optimální počet, aby kluky zdokonalovali ve hře 1x1, 2x2, 3x3, střelbě, přihrávkách... což se pak projevovalo v zápasech, ve kterých jsme protivníky přehrávali a kluci si s chutí zastříleli.
Z intenzity tréninku se neslevilo ani přes zimu. Tým makal 2x týdně v tělocvičně a absolvoval satelitní turnaje. I když to tady výsledkově nebylo nejlepší, určitě klukům tyhle zápasy pomohly k otrkání a zjištění, že soupeři jsou stejní a hrát se dá s každým. Pěkné zápasy sehrála mladší přípravka na trianglu ve Zlíně s týmem Fastavu a domácích Pasek. Tento model zápasů bychom rádi využívali i v příštím roce. Poslední zápas sezóny odehrála kombinovaná sestava na domácím hřišti proti Nové Dubnici a byla to sladká tečka co se týče výkonu jak pro trenéry tak hráče!


Nechci ani zapomenout na poděkování téměř všem rodičům. Neměli jsme v sezóně problém s účastí na trénincích a zápasech. Vím, že je to kolikrát těžké obětovat víkend kvůli zájmu jen jednoho člena rodiny a právě proto si vašeho přístupu vážíme. Fotbal je kolektivní sport a u dětí ještě v mnohem větším rozsahu. DĚKUJEME!

 

Poděkování Hany Jílkové: Chtěli bychom jménem rodičů poděkovat celému trenérskému kolektivu panu Martinkovi, Zimáčkovi a Naňákovi, že obětují svůj volný čas na to, aby se věnovali našim dětem. Za jejich skvělou práci, kterou odvádějí, trpělivost a zkušenosti, které klukům předávají. Těšíme se na další sezónu a na výkony našich kluků, které jsou rok od roku díky nim lepší.

 

-tz-