Reklama

19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
středa, 10 červen 2020 13:25

Přípravka FC Brumov - Hodnocení satelitního okruhu přípravek

I letos se brumovská fotbalová přípravka zúčastnila tradičního satelitního klání šesti družstev. Každý z týmů uspořádal jeden turnaj, z nichž pak vzešlo konečné pořadí mužstev.

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Mladší přípravka pod vedením Petra Zimáčka a Jarka Naňáka odehrála v neděli 7.6.2020 poslední, šestý turnaj zimního satelitního okruhu mladších přípravek, po kterém se již rozdávaly diplomy, medaile a poháry. Další ročník satelitních turnajů, ve kterých kluci rozhodně nezklamali. Jejich snaha byla nezměrná a bojovnost příkladná, což dokázali v mnoha zápasech. Chuť a odhodlání našich borců častokrát ocenil i soupeř, i když jsme třeba zápas nevyhráli. Důležité u této kategorie je již zmíněná chuť a radost ze hry, která nás provázela celým turnajem! Nejužitečnějším hráčem byl v našem týmu vyhlášen Lysák Alex, ale pochvalu si zaslouží všichni kluci, kteří jsou zárukou toho, že fotbal – nejkrásnější hra na světě – bude mít stále pokračovatele.


Hráči mladší přípravky:
Naňák A., Šerý J, Lysák A., Dorňák Š., Vrána Jan, Vrána Jiří, Řehák M., Masařík S., Rendek F., Zvoníček M., Vaculín J., Fojtík D., Surmař O., Šenkeřík H.

Tabulka
1. FC Slavičín  74b
2. ČSK Uherský. Brod 70b
3. SK Bojkovice 51b
4. FC Brumov 45b
5. TJ Spartak Valašské Klobouky 18b
6. SK Vizovice 2b

 STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Starší přípravka celkově po šesti turnajích zimní halové ligy obsadila 3. místo, což bylo asi maximum za suverénním Uh. Brodem a druhými Bojkovicemi, se kterými jsme často sváděli vyrovnané duely. Kluky je třeba pochválit za jejich snahu a předvedenou hru, když je ještě co zlepšovat a na čem pracovat. K tomu nám pomůžou tréninky, mistrovské zápasy KPP a další turnaje, kde se utkáme s kvalitními celky z Moravy a Slovenska. K dobrým výkonům nám určitě pomůže také podpora rodičů z tribun, kteří kluky poženou za vítězstvím.

Nejlepšího střelce celého ročníku Zimní halové ligy si vystřílel díky 27 přesným zásahům Adam Gazdík, naším nejlepším střelcem, i užitečným hráčem byl Ondra Bližňák s 12 brankami.


Hráči starší přípravky:
Janáček V., Bližňák O., Lysák D., Strnad M., Jílek J., Bartošák M., Macháč O., Fojtík A., Kostka D., Dvorjančanský Š., Chuchma D., Novák Š., Fojtík J., Chlupáček V., Bartošák T.


Tabulka
1. ČSK Uherský Brod  79b
2. SK Bojkovice   66b
3. FC Brumov    45b
4. FC Slavičín   36b
5. SK Vizovice   27b
6. TJ Spartak Valašské Klobouky  7b

 Zrekonstruovaný fotbalový areál FC Brumov v plné své kráse
(foto- Lukáš Juřica)

 

 Za FC Brumov Pavel Martinka

 

 

 

 

reklama