Reklama

09. 12. 2022

Dnes má svátek: Vratislav
středa, 23 listopad 2022 09:38

Krasobruslařky HC Brumov-Bylnice podávaly skvělé výkony - přivezly medaile i pohár

V sobotu 19. 11. 2022 proběhl 10. ročník Orlovské piruetky v rámci poháru ČKS a přípravka prvky. Všechny krasobruslařky HC Brumov-Bylnice si závod užily, podávaly skvělé výkony - přivezly nám medaile i pohár.

V kategorii mladších žaček si v konkurenci 23 závodnic na třetí stupínek pro medaili vystoupila Natálie Krůželová, její jízda jí vynesla osobní bodový rekord 29,28 a už po třetí dort za nejkrásnější piruetu. Nádhernou jízdu ve stejné kategorii zajela i Lenka Vaňková, bohužel jí porota neuznala holubičkovou pasáž a díky tomu se umístila na 17. místě se svým rekordním hodnocením 23,40 bodů.
 další foto ZDE


V kategorii Žaček si ve velké konkurenci 28 závodnic zajela svou jízdu Zuzana Vaňková a umístila se tak se svými rekordními body 33,02 na krásném 5. místě. Nela Zelinková závodila v kategorii nejmladších žaček a z celkového počtu 20 závodnic si s bodovým ohodnocením 12,88 vybojovala 15. místo.

S medailí na krku odjížděla také naše děvčata z přípravky. Anička Janečková, Barunka Máčalová, Elenka Vaňková a Sofinka Schmiedlová si vyzkoušely, jaké to je bruslit před zraky rozhodčích i diváků a ukázat se v co nejlepším světle. Zážitky z jejich prvních závodů ať jsou jim motivací do další práce a cennou zkušeností před skutečnými závody.

Všem krasobruslařkám děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a trenérkám Janě Omelinové, Markétě Bodlákové a Nikolce Fojtíkové za skvělou přípravu.

 

 

 

 

 

 reklama