Reklama

20. 03. 2023

Dnes má svátek: Světlana
středa, 15 březen 2023 22:19

Mladí hráči a hráčky HC Brumov-Bylnice jsou velkým příslibem do budoucnosti

Pořadatel Evropské mini hokejové ligy nás pozval na turnaj kategorie U9, tzn. ročník 2014 a mladší, který se konal v Břeclavi. Složení našeho týmu bylo ovlivněno nemocí hráčů a proto třeba v brance nastoupila Karolína Sopková, která je jinak hráčkou do hry. Díky ustanovení v pravidlech o třech povolených hráčích ročníku 2013 narozených po 1.9. jsme mohli vzít Dominika Kolínka a Juraje Ďurecha. Také jsme měli na soupisce hráče ročníku 2015 - Alberta Nedavašku. Utkání se hrála na 1x 22 minut a hrálo se na šířku ledové plochy.


Výsledky utkání:
HC BB - HK Petržalka 8:14, branky 3x Kolínek , 3x Ďurech, 2x Hrnčiřík
HC BB - HC Břeclav 16:3, branky 7x Ďurech, 3x Kolínek, 2x Hrnčiřík, 2x Dorňák, Matůšová, Nedavaška
HC BB - HK Ružinov 10:5, branky 4x Kolínek, 4x Ďurech, Matůšová, Nedavaška
HC BB - HK HOBA Sharks 10:4, branky 4x Kolínek, 3x Hrnčiřík, 2x Ďurech, Nedavaška.V prvním utkání jsme narazili na jeden z nejlepších týmů v rámci EMHL, HK Petržalka. Naši hráči ze začátku hráli s přílišným respektem, ale postupem času se hra vyrovnala, ale soupeř byl více efektivní v zakončení. Další utkání proti domácímu týmu Břeclavi bylo pevně v naší režii a hráči po zásluze získali první vítězství v turnaji. Po krátké pauze nás čekalo utkání proti HK Ružinov, které jsme od začátku ovládli a získali jsme druhé vítězství. Závěrečné utkání proti týmu HOBA Bratislava naši hráči odehráli s přehledem a došli jsme si pro třetí výhru. V součtu všech výsledků to pro nás znamenalo zisk 2. místa a hráči mohli slavit. Odměnou jim byl dort a účastnické medaile. Všichni hráči zaslouží poděkování za předvedenou hru, ve které ukázali, že jsou konkurence schopní a která je také velkým příslibem do budoucnosti.

 

HC Brumov-Bylnice

 

 Montáž fotovoltaických systémů
pro průmyslové objekty i rodinné domy

 


 

 

 

 reklama