Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
neděle, 01 prosinec 2013 09:35

HC Brumov-Bylnice: Vítěžné tažení mužů pokračuje

Dne 30.11. 2013 se odehrálo poslední zápas mužů na domácím ledě. I přesto, že začátek utkání se nevyvíjel dle našich představ, chlapi dokázali během 10 minut třetí třetiny otočit skóre na 3:2 a dvě minuty před koncem utkání zvýšit na konečný vítězný výsledek 4:2. Jedná se o 6 výhru v řadě.


První 2. třetiny si oba týmy hájily svá pásma. Hrál se klidnější zápas s množstvím střel, i neproměněných šancí. Ke konci druhé třetiny se soupeři podařilo v oslabení vstřelit gól a v následující přesilovce padla další branka za našeho gólmana. S výsledkem 0:2 odcházeli naši chlapi do kabin.

Do poslední třetiny však vstoupil naprosto vyměněný brumovský tým. Od první minuty se hrála velmi rychlá a bojovná třetina s cílem výsledek otočit. Odhodlání a touha zvítězit se projevily po 36 sekundách odehrané třetiny, kdy střelou Josefa Šimka se podařilo snížit stav na 1:2. Chlapi gól nakopnul a v 50. minutě ranou Tomáše Batlaji bylo srovnáno na 2:2. Po následném vhazování, po kombinaci přihrávek Iva Bednaříka, Romana Nesrsty, střela Martina Peterky skončila v síti soupeře a stav se najednou během minuty otočil na 3:2 v náš prospěch! Soupeř se snažil o vyrovnání, ale chlapi soupeře k ničemu nepustili, naopak vítězství 4:2 potvrdili dvě minuty před koncem střelou Marka Pospíšila.

12. kolo KLM - sobota 30. 11. 2013 Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž 4:2 (0:0,0:2,0:4)

Branky: 26 Šimek (Pšeja), 3 Bajtala (Vraník, Holík), 27 Peterka (Nesrsta, Bednařík), 81 Pšeja (Holík, Záhorovský)

Sestava HC BBSS: Zubo (Bůbela) - Pšeja, Šudoma, Šimek, Bednařík, Antonovič, Holík, Záhorovský, Ondra, Plachtovič, Vaněk Jak., Nesrsta, Vraník, Bajtala, Gajdošík, Gromus, Fusek, Pospíšil, Nystedt

Rozhodčí: Melich, Kucián, Kučera, Tresty: 5:7, Využití: 1:1

 

Všem chlapům gratulujeme a jen tak dál!!

 

tz. HC Brumov-Bylnice

Sdílet