Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
sobota, 01 březen 2014 08:07

HC Brumov-Bylnice: Hokejové turné - RUSKO 2014 (1.den)

V pátek 28.2.2014 - vyrazili naši cestovatelé v časných ranních hodinách plně naloženým autobusem na letiště do Vídně.


Letadlo společnosti AIR BERLIN čekalo na ploše a po úspěšném odbavení všech zavazadel a hokejových báglů vzlétlo v 11:10 hod a nabralo směr Moskva - letiště Domodědovo. Let proběhl klidně, nálada všech našich cestovatelů byla výborná. Po nezbytném odbavení a vyzvednutí zavazadel na letišti v Moskvě, proběhlo setkání s ruskými přáteli.

Poté nastoupili naši cestovatelé do připraveného autobusu a vyjeli do svého prvního cíle - města Pereslavli. Cesta uběhla rychle, ale všichni se už těšili do postele. Kolem osmé hodiny večer místního času (u nás bylo pět hodin odpoledne) se ubytovali v hotelu " Oskar", přenesli si hokejové bágle do šaten zimního stadionu, který je cca 150 m od hotelu a šli na večeři. Po náročném dni, plném cestování všichni ulehli k zaslouženému odpočinku.

Dnes je čeká první hokejové utkání, které můžete sledovat On - line TV z Pereslavle na www.torpedo-ice.ru. Uvítací ceremoniál začíná v 6:00 hod našeho času ( 9:00 hod místního) a samotné utkání začne v 7:00 hod našeho času. První zápas odehrají naše hokejové naděje a v 11:30 hod našeho času se s místním týmem utkají naši muži.

Budeme našim borcům držet palce a doma u počítačů povzbuzovat. Kluci a chlapi držte se!!!!!

 

tz. HC Brumov-Bylnice