01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
sobota, 15 prosinec 2012 21:52

Takový malý hokejový zázrak v Brumově-Bylnici

Dnes 15.12.2012 se odehrál na zimním stadionu v Brumově-Bylnici zápas mezi týmy krajské ligy mužů Zlínského a Jihomoravského kraje HC Brumov-Bylnice - HC Uherský Brod. Zápas probíhal v rušném tempu, který ovšem doplňoval špatný výkon rozhodčích a fakt, že Brod posílil sestavu o dalšího hráče Brumova, Tomáše Nováka, který je v Brodě na hostování, takže soupeř měl v sestavě 4 bývalé hráče Brumova...

Domácí tým ještě 3 MINUTY PŘED KONCEM prohrával o 4 góly,  stav byl 3:7.  A pak to začalo- první gól, druhý gól, třetí gól...A to už nikdo nevěřil, že Brumov na to má... 16 vteřin do konce a vhazuje se. Hučko nahrává Záhorovskému, ten se dostává před bránu, střílí na lapačku a gól, opravdu gól!  Diváci prožívali euforii! Něco neskutečného!  Během 3 minut srovnat ze stavu 3:7 na 7:7.

Pokračovaly nájezdy, v těch byli úspěšnější domácí! HC Brumov-Bylnice - HC Uherský Brod  8:7 Takový malý hokejový zázrak v  Brumově-Bylnici na Valašsku.