Reklama

05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
úterý, 08 leden 2013 19:55

HC Brumov-Bylnice: Přípravka vyhrála turnaj minihokeje v Púchově

Po nevydařeném zápase v sobotu 5.1.2013 ve Zlíně se naše přípravka hráči ročníku 2004 a mladší zúčastnili turnaje v Púchově. Na turnaj jsme přijeli s jediným cílem a to zvítězit. V cestě nám postupně stály celky MHK Dubnica, domácí HK Púchov a HK 95 Považská Bystrica. Systém turnaje byl, že týmy byly rozdělena na A a B a na konci zápasu se výsledky sčítaly. Díky tomuto jsme všechny zápasy vyhrály, ale postupně. Prvním soupeřem nám byl tým MHK Dubnica. Po sečtení konečných výsledků na světelné tabuli svtilo skóre v náš prospěch a to 16:3.

 

K druhému utkání jsme nastupovali hned po úpravě ledové plochy a to nás měl prověřit domácí tým HK Púchov, ale opět se ukázala naše síla týmu a zvítězili jsme 22:9. Poté nás čekal vydatný oběd a dvouhodinové volno. Kluci byli dostatečně motivováni k poslednímu utkání turnaje s tím, že pokud zvítězí tak se stanou i vítězové celého turnaj. Kluci nenechali nic náhodě a soupeře porazili 13:6. A díky tomuto výsledku kluci při vyhlašování přebírali z rukou pořadatelů zlaté medaile.

 

Turnaj 6.1.2013 Púchov

MHK Dubnica - HC Brumov-Bylnice 6:13
branky: David Poláček 4, Radek Ovesný 3, Sebastian Gubisch 2, Zdeněk Urban, Robin Michálek, Láďa Janáček a Tomáš Obadal

 

HK Púchov - HC Brumov-Bylnice 9:22
branky: Sebastian Gubisch 7, Zdeněk Urban 4, Robin Michálek 2, Mára Ročák 2, David Poláček 2Vít Divoš, Vít Mudrák, Tomáš Šánek, Kryštof Smolík a Tomáš Obadal

 

HK 95 Považská Bystrica - HC Brumov-Bylnice 6:13
branky: Sebastian Gubisch 3, Zdeněk Urban 2, Láďa Janáček 2, Vít Divoš 2, Radek Ovesný 2, Marek Ročák a David Poláček

 

tz. HC B-B

FOTOGALERIE ZDE