Reklama

05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
úterý, 02 červen 2015 09:33

HC Brumov-Bylnice: Galavečer - ukončení sezony 2014/2015

BRUMOV-BYLNICE - Než se všechno rozběhlo, předcházely této akci velké přípravy a všechny pořadatele provázela nervozita, zda se všechno povede dle jejich představ.


Celý galavečer se vedl v duchu 30. výročí znovuobnovení ledního hokeje v Brumově-Bylnici. Podařilo se nám sehnat původní hokejovou a brankařskou výstroj z počátků ledního hokeje a na figurínách jsme vystavili postupně vývoj výstroje i dresů našeho klubu. Veteráni, významní hosté a naše hokejové naděje se pohodlně usadili na připravených sedačkách na in-line ploše, ostatní hosté, rodiče, přátelé a příznivci ledního hokeje obsadili hlavní tribunu.

Začátek v 18:00 hod oznámil 5x gong a prezident HC BBSS Jarda Vaněk st. se ujal slova. Přivítal všechny přítomné a připravený program začal. Medailonek k 30. výročí přiblížil začátky ledního hokeje až po současnou činnost našeho klubu. Následovalo ocenění hokejových veteránů, kterým jsme chtěli malou soškou, pamětním listem, šálou a šiltovkou klubu poděkovat za všechnu jejich práci při zakládání hokejového týmu v našem městě. Dalším medailonkem jsme ukázali práci trenérů s naší hokejovou mládeží, jaké mají skvělé možnosti pro trénování a co všechno na ledě dokážou. V prezentaci na velkém plátně mohli všichni přítomní sledovat celý průřez sezonou 2014/2015, získali informace o umístění jednotlivých týmů HA a také VHL.


Jmenovitě jsme přivítali významné hosty jak z kulturního tak společenského a hlavně sportovního života, hráče, funkcionáře, skauty, aj. Následovalo ocenění nejlepších týmů a jednotlivých hráčů za jejich dosažené výsledky a samozřejmě nezbytné focení. Galavečer jsme ukončili velkým rautem pro všechny přítomné, který připravila firma Zdeňka Rittera a pana Hábla ze Zlína, za což jim patří od všech velké poděkování.


Nesmíme zapomenout na pozvání, které obdržel náš hokejový klub pro 20 dětí-hráčů HA a doprovod od kanadského sparipartnera. Jedná se o pozvání do kanadského Toronta na hokejový turnaj akademií v dubnu 2016. Do programu této cesty jsou zaplánovány další aktivity jako prohlídka Toronta, Niagarské vodopády, návštěva kanadské hokejové akademie, minimálně shlédnutí jednoho hokejového utkání v Bafalu, apod.


Trenéři Hokejové akademie mají za úkol už nyní pomalu připravovat tým na tento turnaj, abychom vzorně reprezentovali jak náš hokejový klub tak také naši republiku na daném mezinárodním hokejovém turnaji 2016 v Torontu. Děkujeme tímto za pozvání a určitě tuto nabídku budeme realizovat. (foto z akce ZDE)

 

tz. HC BB


reklama