Reklama

01. 08. 2021

Dnes má svátek: Oskar
čtvrtek, 10 září 2015 10:48

Komentář k hokejovému utkání Brumov-Bylnice - Kravaře 9:8

BRUMOV-BYLNICE - Dne 4.9. 2015 se v na zimním stadionu v Brumově-Bylnici sehrálo utkání dvou amatérských hokejových týmů.


Na straně jedné stál výběr z Brumova-Bylnice a na straně druhé družstvo z Moravskoslezkého kraje, a to tým z Kravař. Sehrání tohoto exhibičního utkání proběhlo v rámci porovnání hokejových amatérských soutěží. V samotném zápase šlo o hodně, oba týmy byly nachystané předvést své maximum. Bylo zde vidět jak oba týmy chtějí vyhrát.


Po úvodním vhazování se začal hrát z obou stran rychlý a důrazný hokej. Jako první se prosadili hosté z Kravař. Poté se skóre otáčelo jak na kolotoči. Jednou vedli domácí, poté zase hosté. A konečné skóre? To se zastavilo až na výsledku 9:8 pro domácí hráče z Brumova-Bylnice.


Po skončení utkání se týmy sešly v nově otevřené restauraci na zimním stadionu, aby zde rozebraly utkání u dobrého jídla a pití.

Hosté z Moravskoslezského kraje pozvali náš tým na odvetné utkání do Kravař. Doufáme, že se tato tradice osvědčí a týmy se budou nadále potkávat alespoň v exhibičních utkáních.


Sestava Brumova Bylnice: Bublák Tomáš, Bednář Michal, Vilímek Tomáš, Lysák Petr, Lysák Radim, Vaněk Alois, Dekleva Alois, Bačo Tomáš, Řepka Radim.

 

 -tz-