Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
pondělí, 09 listopad 2015 08:23

Krasobruslení i školička bruslení mají velkou odezvu

BRUMOV-BYLNICE - V září letošního roku otevřel hokejový klub Brumov-Bylnice pro děti oddíl krasobruslení a školičky bruslení. 


Oba oddíly byly přivítány s velkým nadšením dětí i rodičů. Krasobruslení vede trenérka Ilona Křivdová a její svěřenci udělali za krátkou dobu velký pokrok. Ve školičce bruslení, která je pravidelně každé pondělí od 15:00 do 16:00 hod. se ti nejmenší učí správně bruslit pod vedením jak trenérky krasobruslení, tak trenérů ledního hokeje.


Pokud mají vaše děti zájem naučit se bruslit, mají k tomu jedinečnou příležitost. Později se rozhodnou, zda se budou věnovat lednímu hokeji nebo krasobruslení. Po celou sezonu můžete své děti přihlásit do oddílů - školička bruslení, krasobruslení i lední hokej, poznají nové kamarády, je tady skvělá parta hráčů, trenérů a rodičů, kteří své ratolesti podporují s velkým nadšením.

Rádi vás mezi sebou uvítáme. Přihlásit své děti můžete osobně na tréninku přímo u trenérů nebo kontaktovat oddíl HC BB. Rozpis tréninků jak krasobruslení, tak školičky bruslení či ledního hokeje najdete ZDE

 

-tz, HC BB

 


reklama