Reklama

08. 12. 2021

Dnes má svátek: Květoslava
čtvrtek, 14 leden 2016 15:49

Do Brumova přijede Vladimír Vůjtek, Zdeno Cíger a dalších více jak 50 trenérů a funkcionářů

BRUMOV-BYLNICE - Občanské sdružení HC BBSS v roce 2014 zahájilo rozsáhlý projekt " vyplňování volnočasových aktivit dětí a mládeže " mezi Zlínským a Trenčianským krajem.


Spolupracujeme s Hokejovou akademií Zdena Cígera, Hokejovou školou Pavla Demitry Dubnica n.Váhom, Hokejovou akademií Považská Bystrica, Hokejovou akademií Púchov a Hokejovou akademií Prievidza. V minulém roce jsme uskutečnili na našem zimním stadionu tři turnaje a sportovní dny dětí z obou našich krajů. V pondělí 18.1.2016 se uskuteční další setkání HA, kdy od 08:00 do 15:00 hodin proběhne hokejový turnaj.


Dne 18.1.2016 se v 16:00 hodin uskuteční 2. Seminář Hokejových akademií CZ - SK pro trenéry a funkcionáře hokejových klubů z našich krajů. Pozvání přijali: Vladimír Vůjtek – trenér reprezentace CZ, Zdeno Cíger – trenér hokejové reprezentace SK, Jan Gajdošík - scout New York, Branislav Puliš - scout Vancouver Canacks, Igor Tóth– vysokoškolský pedagog fakulty tělesné výchovy, Miloslav Gureň český hokejový reprezentant, bývalý hráč NHL a KHL, Jozef Miklošovič – asistent trenéra reprezentace SK, Hanka Dedinská – SZLH a HC Prievidza, Karel Rachůnek – otec reprezentantů, Ferdinand Brunovský – ředitel Základní školy Pavla Demitry. Jednáme s Ernestem Bokrošem – trenér reprezentace 20 SK, Pavlem Zachou, Lubou Sekerášem, Antonínem Stavjanou, Radkem Husičkou.


Pozvali jsme hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka, župana Trenčanského kraje Jaroslava Bašku, člena rady Zlínského kraje Petra Navrátila a Pavola Bagina z Trenčanského kraje. Máme potvrzenou účast více jak 50 trenérů a funkcionářů. V průběhu semináře se uskuteční tisková konference.

 

Jaroslav Vaněk -  Prezident HC BBSS

 

 

reklama