03. 12. 2020

Dnes má svátek: Svatoslav
pondělí, 28 leden 2013 15:28

HC Brumov-Bylnice: Dorost zvítězil v Brně, starší žáci prohráli na Slovensku

Dorost po včerejší domácí porážce zajížděl na horkou půdu do Brna, kde je čekal tým HCM Warrior Brno "B", kde nikdo neví kdo proti vám nastoupí. Proto kluci do zápasu nastupovali opatrně a to se nám vyplatilo. Po velkém našem tlaku jsme šli zaslouženě do vedení, ale nato soupeř dokázal ještě zareagovat a do konce první třetiny srovnal na 1:1. Ve druhé třetině jsme domácí tým přehráli a zaslouženě tuto třetinu vyhráli 2:0. Do třetí třetiny šli kluci s cílem nedostat branku. To se podařilo a ke konci jsme ještě jednu branku přidali a zaslouženě zvítězili 4:1. Takže si vezeme z Brna 2 body do tabulky a snad udržení 2. místa. Za týden v neděli 3.2.2013 zajíždíme do Valašského Meziříčí tak všichni pevně věříme, že opět zvítězíme.

Dorost:
HCM Warrior Brno "B" - HC Brumov-Bylnice 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
branky: Hulman 2, Kudela a Tulpa

---------------------------------------------------------------------------------------------

Starší žáci měli v neděli 27.1.2013 naplánovanou dohrávku zápasu s týmem HK Bulldogs na jejich hřišti. Vzhledem k situaci a marodce se naše předpoklady potvrdily a kluci zápas nezvládli a s týmem, který je složen s hráči z několika extraligových týmů SK vysoko prohrál 18:0. Příští týden mají žáci volno a další zápas je čeká až 9.2.2013.