Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
úterý, 29 leden 2013 10:53

2. ročník hokejového turnaje Klobucký rybník 2013

Díky příznivému počasí se nakonec podařilo dne 26.1.2013 uspořádat 2. ročník hokejového turnaje Klobucký rybník. Turnaj se odehrál na kluzišti u Základní školy. Dopoledne sváděli urputné boje žáci, odpoledne patřilo zápasům dospělých. V kategorii mladších žáků nakonec zvítězilo družstvo HC Monsters a nejlepším střelcem se stal po rozstřelu Martin Raška (HC Monsuno), který vstřelil 4 branky. V kategorii starších žáků jen těsně zvítězilo družstvo Hola-Hola, z tohoto družstva také vzešel nejlepší střelec Vojtěch Fojtů, který nastřílel soupeřům úctyhodných 14 branek.

 

Odpoledne se hrál velmi vyrovnaný turnaj dospělých. Ačkoliv kvalita ledu byla zápas od zápasu horší, výkony některých týmů naopak stoupaly. Ve velmi pohledném finále nakonec zvítězilo družstvo Santos, které uspělo hlavně zásluhou Davida Kocourka, který se stal nejlepším střelcem turnaje s 19 brankami. Všechny výsledky a fotky najdete na stránkách www.klobuckelaviny.webnode.cz. Celý turnaj se nesl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře, bez ohledu na výsledky.

 

Závěrem bych chtěl jménem Klobuckých lavin poděkovat vedení Základní školy za poskytnuté prostory, dále sponzorům: Potraviny Macháč, Potraviny Trnavská, Ing. Lysáček Josef, Jan Fojtík, Wastex, Papír hračky sport Zdeněk Hofman.

 

foto: ZDE

 

tz. Michal Šuchma