05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
pondělí, 04 únor 2013 08:16

HC Brumov-Bylnice: Muži zvítezili nad Šternberkem 5:4 po sn

V utkání 22. kola KLM brumovský tým přivítal HC TJ Šternberk. Domácí hráči nasadili vysoké tempo hry hned po úvodním vhazování, a hned v 1. minutě se ujali vedení. Po krásné kombinaci T. Němčického a R. Antonoviče zakončoval M. Záhorovský - 1:0. Do konce 1. třetiny, kterou naši hráči ovládli, padly jetě 2 góly zásluhou skvělé souhry 1. lajny. Do 2. části tak nastupoval tým B-B s luxusním náskokem 3 branek.

Hosté však nastoupili po přestávce do zápasu jako vyměnění a podařilo se jim během 1 minuty vstřelit 2 góly, utkání se tak začalo dramatizovat. Ve 46. minutě se ujala střela T. Němčického a domácí znovu vedli o 2 branky. V 55. minutě měli hosté výhodu trestného střílení, to však neproměnili. Avšak v závěrečných minutách se dostali do velkého tlaku, který byl z jejich strany úspěšný, a dokázali vyrovnat stav na 4 : 4 . Následovala serie samostatných nájezdů, kde se 2 x prosadil hráč HCBBSS M. Záhorovský ,a domácí tak prodloužili vítěznou zápasovou serii.

HC BRUMOV-BYLNICE - HC TJ ŠTERNBERK 5:4 sn (3:0,0:2,1:2 -1:0)
Branky: 1. a 16. M Záhorovský,11. R. Antonovič, 47. T. Němčický,
rozhodující nájezd M. Záhorovský - 35. Trunda, 35. Jurák, 56. Polenda, 58. Jurák