Reklama

03. 12. 2020

Dnes má svátek: Svatoslav
úterý, 31 leden 2017 13:27

Klobucký rybník 2017

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - V sobotu 28.1.2017 se uskutečnil po dlouhé době hokejový turnaj Klobucký rybník. Hrálo se na velmi dobře připraveném kluzišti v Brumovské ulici.


Nejprve se odehrál turnaj klobucké mládeže. Letos dokonce zavítali na tento turnaj trenéři z HC Brumov-Bylnice, aby mohli objevit nové talenty do své akademie.

další foto najdete ZDE


V kategorii starších žáků se z nejtěsnějšího vítězství radovala nakonec dvojice Raška - Dočekal. Nejlepším střelcem této kategorie se stal Radek Ovesný s 23 vstřelenými brankami. V kategorii mladším žáků měl turnaj jednoznačné vítěze, a to bratry Bartoše. Nejlepším střelcem mladších žáků se stal Vojtěch Bartoš s 22 vstřelenými brankami. Navečer se uskutečnil i turnaj dospělých, ve kterém se z vítězství radoval pořadatelský celek Laviny a jeho hráč Kamil Juřica se stal nejlepším střelcem.


Všechny výsledky najdete ZDE


Turnaj se mohl uskutečnit za výrazné pomoci Města Valašské Klobouky, SOU Valašské Klobouky a SDH Valašské Klobouky. Dále bych chtěl poděkovat sponzorům: potraviny Macháč, potraviny Trnavská, papírnictví Hofman, JAL elektro, Tomáš Lysáček, bar Anděl, Topas Club, Wastex, Stanislav Vypušťák, bar Amerika, Mudr. Josef Maček, řeznictví Ritter, autodoprava Ritter.

 

tz, za pořadatele HC Klobucké Laviny, Šuchma Michal

 

 


reklama