Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
čtvrtek, 28 září 2017 00:27

POJĎ HRÁT HOKEJ v Brumově-Bylnici

BRUMOV-BYLNICE - Ve středu 22. 9. 2017 se na Zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskutečnila náborová akce ČSLH - Pojď hrát hokej v rámci akce Týden hokeje.


Úvod akce byl věnovaný prvnímu kontaktu s rodiči a jejich dětmi v prostoru restaurace na zimním stadionu. Celý průběh registrace dětí a blok informací pro rodiče o záměru a cílech programu ČSLH Pojď hrát hokej, probíhal v přátelské atmosféře. Následovala prezentace s konkrétními informacemi o práci s dětmi a mládeží v HC BBSS a o možnostech zapojení se do činností v našem hokejovém klubu. Po skončení prezentace program pokračoval na ledové ploše.


Děti se rozdělily do čtyř skupin + jedna free zóna. Náplní ukázkového programu pro děti byly pohybové hry, soutěže, štafety,...seznámení se s hokejkou a pukem. Úsměv a radostný pokřik dětí provázel celý pobyt na ledové ploše, o čemž svědčí i fotomateriál z akce. Na závěr celé akce byla udělána společná fotka, poděkovalo se dětem i rodičům za jejich nasazení, radost z pohybu a čas, který strávili na ZS v Brumově-Bylnici.

Tým, který zabezpečoval celou akci se skládal ze 17 lidí – 7 trenérů a 10 organizačních pracovníků. Celé náborové akce se zúčastnilo 36 dětí. Je to pro klub velký příslib do budoucna, pevně věříme, že akce oslovila děti a rodiče a že se s nimi budeme v budoucnu setkávat na našem zimním stadionu v Brumově-Bylnici.

 

tz, HC BBSS