01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
čtvrtek, 14 únor 2013 08:41

HC Brumov-Bylnice: Dorost v boji prohrál doma s lídrem soutěže SHK Hodonín "B" 5:3

Dorost čekal v nedělní dopoledne hodně těžký zápas a to na domácím ledě lídr soutěže SHK Hodonín "B". Tento tým ještě neprohrál a své kvality prokazoval hned od začátku. Zápas byl velmi vyrovnaný a částmi i vyhrocený, ale vše se obešlo bez větších zásahů rozhodčích, který zápas docela pouštěl.

Po velmi vyrovnané první třetině, kterou kluci vyhráli 1:0, přišel hostující tlak a následné vyrovnání, potom hosté ještě více zatlačili a šli do vedení 2:1. Kluci začali opět bojovat a podařilo se jim vyrovnat, ale 3 sekundy před koncem druhé třetiny přišla individuální chyba útočníků a hosté střelou od modré čáry šli do vedení 3:2. Kluci do třetí třetiny vletěli a opět získávali převahu, která nakonec vedla ke srovnání na 3:3. Soupeře jsme dále tlačili, ale 5 minut před koncem přišla další individuální chyba v útoku a hosté šli do vedení. Do konce zápasu přidali ještě jednu branku a celkově zaslouženě vyrovnaný zápas vyhráli 5:3. Klukům se toho nedá moc vytknout snad jen 2 individuální chyby, jinak lídra soutěže potrápili.

Teď se musíme dát pořádně dohromady něco potrénovat a v sobotu nás čeká důležitý zápas v Boskovicích, který může ukázat jak se budeme držet boje o druhé místo.

HC Brumov-Bylnice - SHK Hodonín "B" 3:5 (1:0, 1:3,1:2)
branky: Hulman 2, Kudela 1