Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
neděle, 17 únor 2013 23:17

HC Brumov-Bylnice: Přípravce se dařilo na domácím ledě

Přípravka v nedělní dopoledne přivítala na domácím ledě týmy HC Uherský Brod a HC PSG Zlín s naším bývalým trenérem Petrem Mokrejšem. V prvním utkání naše kluky čekal tým HC Uherský Brod. Tým A sehrál proti hostům z Brodu dobré utkání, ve kterém od začátku až do konce dotahoval a nakonec prohrál 11:7. Tým B měl lehčí úkol a už od začátku bylo jasné, kdo bude v zápase držet hru a kluci hráli pěkný a pohledný hokej, kdy nakonec zaslouženě zvítězili vysoko 21:2.

Ve druhém utkání nás čekal tým HC PSG Zlín, který přijel do Brumova oslaben o své stabilní hráče a bohužel v týmu A to bylo vidět i cítit a zápas nezvládli  a naši hráči vyhráli 38:5. To v týmu B to bylo opět vyrovnané od začátku až do konce. Naši kluci nakonec zabrali a zvítězili 12:7. Budu se už opakovat, když povím, že výsledek není vůbec důležitý, hlavní je radost dětí z předvedené hry a to, že se nikdo nezranil.

 

HC Brumov-Bylnice "A" - HC Uherský Brod "A" 7:11
branky: Vít Divoš 3, Dominik Fiala, Ondra Fojtík, Radek Ovesný a Renáta Mudráková

HC Brumov-Bylnice "B" - HC Uherský Brod "B" 21:2
branky: Tomáš Šánek 6, Sebastian Gubisch 4, Láďa Janáček 3, David Poláček 2, Vít Mudrák 2, Tomáš Obadal 2, Ondra Vaněk a Zdeněk Urban 1

HC Brumov-Bylnice "A" - HC PSG Zlín "A" 38:5
branky: Radek ovesný 9, Marek Ovesný 8, Ondra Fojtík 6, Víťa Divoš 6, Renáta Mudráková 5, Dominik Fiala 4

HC Brumov-Bylnice "B" - HC PSG Zlín "B" 12:7
branky: Tomáš Šánek 4, Zdeněk Urban 3, Sebastian Gubisch 2, David Poláček, Ladislav Janáček a Vít Mudrák 1

Přípravku teď čeká týdenní příprava na závěrečný turnaj v EUROLIZE, který se hraje 24.2.2013 v Rakouském St. Polltenu. Kluci odjíždí již v sobotu dopoledne, aby se dobře adaptovali v cizím prostředí a předvedli co nejlepší hru. Čeká je 5 těžkých zápasů s těžkými soupeři. Držte všichni palce ať se klukům daří.

 

HC Brumov-Bylnice