Reklama

04. 12. 2020

Dnes má svátek: Barbora
středa, 20 únor 2013 23:23

HC Brumov-Bylnice: Přijďte oslavit 1. místo v KLM

HC Brumov-Bylnice,  malý hokejový klub, který v roce 2009 postavil zimní stadion a zahájil výchovu mladých talentů – hokejistů v naší republice. „V současné době vychováváme již 100 dětí ve věku od 5 do 17 let. V letošní historicky třetí hokejové sezóně 2012/2013 se našemu klubu podařil téměř zázrak, kdy jsme se umístili v Krajské lize mužů VÚSC Jihomoravského kraje, kraje Vysočina, Olomouckého kraje a Zlínského kraje na 1. místě, soutěž jsme vyhráli. Přehráli jsme slavné týmy s více jak padesátiletou hokejovou tradicí, např. Blansko, Boskovice, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Kroměříž, Uherský Brod, Šternberk a další." uvedl Jaroslav Vaněk prezident HC BBSS.


V sobotu 23. 2. 2013 od 17:00 hod se na zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskuteční poslední utkání s týmem Uherský Ostroh. Výsledek tohoto utkání už nemůže ovlivnit konečné 1. místo v KLM. Od 19:00 hod proběhne předávání pohárů, medailí a diplomů. Předávání cen se zúčastní pan hejtman zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák, Ing. Vítězslav Sklenář z KVV ČSLH Brno za Jihomoravský kraj, hokejové legendy československého hokeje Josef Černý a Lubomír Sekeráš – mistři světa v ledním hokeji, starosta města Brumov-Bylnice a další osobnosti společenského a sportovního života.


„Tato událost je pro nás všechny, kteří se dobrovolně staráme o vyplňování volnočasových aktivit výsledkem dobré práce a hlavně dobré party hráčů. Chtěli bychom vytvořit tento den nezapomenutelný zážitek pro všechny přítomné. Těšíme se na Vás." dodal Jaroslav Vaněk prezident HC BBSS.

 

Stanislav Floreš- NAŠE VALAŠSKO info