Reklama

02. 12. 2020

Dnes má svátek: Blanka
pondělí, 12 listopad 2018 18:58

Exhibiční utkání HC Brumov-Bylnice - Old Boys Zlín

BRUMOV-BYLNICE - Hokejový club BBSS ve spolupráci s KVV ČSLH Zlínského kraje pořádal při příležitosti 100. výročí vzniku ČSR a 110. výročí založení ČSLH exhibiční utkání v ledním hokeji mezi týmy HC Brumov-Bylnice - Old Boys Zlín.


Utkání se odehrálo v pátek 9.11.2018 od 18:45 hod. Jako předvoj se na zimním stadionu zastavil primář oddělení traumatologie Krajské nemocnice Tomáše Bati a soudní znalec v oboru zdravotnictví MUDr. Petr Menšík, který provedl preventivní kontrolu výstroje a pozdravil se s našimi hráči. Za tým soupeře si přijel zahrát i náměstek pro ekonomiku KNTB Ing. Vlastimil Vajdák.

  Samotná akce začala Československou státní hymnou /další foto ZDE


Samotná akce začala Československou státní hymnou, přivítáním hostů a předáním pamětní plakety a pamětního listu všem hráčům z rukou starosty města Brumov-Bylnice pana Kamila Macka a starostky města Valašské Klobouky Elišky Olšákové. Perfektní krasobruslařské vystoupení naší závodnice Amelky Vaňkové bylo krásným začátkem celého dění na ledové ploše.

krasobruslařské vystoupení Amelky Vaňkové/ další foto ZDE


HC Brumov-Bylnice
brankaři: Petr Tuček, Svatopluk Šůstek, Stanislav Hošík
Elitní 1.pětka byla složena z těchto hráčů : Petr Mokrejš, Martin Záhorovský, Radim Antonovič, Tomáš Němčický, Jaroslav Vaněk jun.- C - chlapcům to pořád dobře pálí.
Ve 2. a 3.pětce se představili současní hráči našeho klubu: Jakub Vaněk, Lukáš Lysák, Radim Bublák, Adam Holba, Michal Lysák, Tomáš Lysák, Lukáš Lysák, Tomáš Tulpa , Tomáš Tulpa ml.,, Tadeáš Častulík, Vladimír Antonov a velice dobře jim sekundoval i ligový rozhodčí Jan Vaněk.
Nejstarším hráčem našeho týmu byl gólman Stanislav Hošík - 59 let.
Trenér : Aleš Bachánek

HC Brumov-Bylnice

 
HC Old Boys Zlín
brankaři: Miroslav Salát, David Kudělka
obránci: Tomáš Herčko, Petr Přikryl,Vlastimil Vajdák, Jiří Poslušný, Michal Maloun, Martin Pospíšil
útočníci: Martin Kojecký, Jiří Valda, Jaroslav Janeba, Dušan Vojáček - C, Daniel Šelešovský, Jiří Heš, Michal Tomek, Tomáš Palarčík, Robert Hamrla
Nejstarším hráčem hostů byl gólman Miroslav Salát, kterému to pořád dobře chytá i když mu táhne už na 73 rok.
Trenér: Ladislav Zavrtálek
Vedoucí mužstva: Milan Kartouz

HC Old Boys Zlín


Hlavní rozhodčí Jaroslav Vaněk sen. spolu s čárovými Antem Imeri a Romanem Šimoníkem utkání bravurně kočírovali a zdravotnice Blanka Janošová neměla tentokrát žádnou práci. Časomíru obsluhovala Hanka Jurková a hlasatelského postu se tradičně zhostil náš Alan Pelant. Utkání bylo po I.třetině gólově vyrovnané a nikdo nikomu nic nedal zadarmo.

Chvilka odpočinku mezi třetinami byla vyplněna mini utkáním našich nejmenších hráčů na šířku hřiště. Naši nejmladší borci to vzali velmi vážně a zodpovědně a bojovali mezi sebou jako o život. Poděkováním za jejich výkony bylo ocenění z rukou hráčů obou týmů v podobě medaile a malé sladkosti.

  mini utkání našich (HCBB) nejmenších hráčů /další foto ZDE


A boj mezi oběma týmy pokračoval. Vítězství si nakonec odnesl domácí tým, ale nezapomenutelné zážitky se určitě uchovají v myslích všech hráčů. Po utkání následovaly ještě nájezdy pro pobavení jak diváků tak hráčů.


HC Brumov-Bylnice - HC Old Boys Zlín 10:9 ( 2:2,3:1,5:6)
branky za domácí tým : Petr Mokrejš, Vladimír Antonov 2, Jaroslav Vaněk, Tadeáš Častulík,Adam Holba, Jakub Vaněk 2, Radim Antonovič, Martin Záhorovský
branky za hosty : Michal Tomek 3 - držitel pěti medailí ( 3 zlaté, 2 stříbrné) z naší nejvyšší hokejové soutěže, Petr Přikryl 2, Daniel Šelešovský, Vlastimil Vajdák 2, Dušan Vojáček

HC Brumov-Bylnice - HC Old Boys Zlín 10:9 / další foto z utkání ZDE


Po utkání následovalo focení týmů, autogramiáda a rozhovory s hráči. Společnou večeří a posezením byla páteční akce ukončena. Děkujeme všem hráčům za jejich perfektní výkon, zástupcům měst za účast na této akci a předání ocenění a všem přítomným za podporu, pomoc a výbornou hokejovou atmosféru.

 

HCBB

 

 

 reklama