Reklama

02. 12. 2020

Dnes má svátek: Blanka
středa, 30 leden 2019 10:09

Renáta Mudráková z HC Brumov-Bylnice "hájí" český hokej v Anglii

BRUMOV-BYLNICE - Hráčka hokejového oddílu HC Brumov-Bylnice Renáta Mudráková po ZŠ zvedla kotvy a z rodné hroudy nastoupila ve Zlíně do 1.ročníku sportovního gymnázia a pokračovala ve své hokejové kariéře v týmu HK Vsetín - ženy.

 

Renáta Mudráková


Dostala se i do týmu České reprezentace žen 16, kde v sezoně 2017/2018 odehrála celkem 6 utkání. Protože si chtěla rozšířit své jazykové znalosti, ohlížela se po zahraničním studiu, kde by mohla hrát i svůj hokej. Dobrou volbou byla určitě Anglie - Nottingham Ice Hockey club.

 Hokejové utkání Widnes Wild Women - Nottingham Vipers 20.1.2019
Renča Mudráková s číslem 17 dává krásný gól v čase 7.46 (zdroj:youtube)

 

Tým Nottingham Vipers - juniorky uvítal Renátu Mudrákovou, která se rychle adaptovala a je velkou oporou týmu. Dále hraje ještě za tým Nottingham Panters U18 - junioři a také hrála i jeden zápas za U20.

 

Renča Mudráková v dresu Nottingham Vipers

Renča Mudráková nastoupila za ČR v utkání proti Německu

 

,,Přejeme Renči hodně úspěchů, jak osobních tak hokejových a věříme, že se někdy mezi nás vrátí a bude třeba v roli trenérky učit naše borce zahraničnímu hokeji. Pokud ne, nic se neděje, jsme na tebe Reni hrdí a tvá píle, skromnost a ochota vzorně prezentuje snad i naši výchovu mladých hokejistů. Ať se ti daří," popřála Renči Mudrákové  Eliška Vaňková z HC Brumov-Bylnice.

 

 -tz-

 

 

 reklama