Reklama

02. 12. 2020

Dnes má svátek: Blanka
neděle, 10 březen 2019 23:23

Žáci HC Brumov-Bylnice ukázali svoji sílu, odneslo to Uherské Hradiště

BRUMOV-BYLNICE - K dalšímu mistrovskému utkání nastoupili mladší a starší žáci HC Brumov-Bylnice proti týmu HC Uherské Hradiště.

 

Liga mladších žáků, 2018 - 2019
HC Brumov-Bylnice - HC Uherské Hradiště

12:1 (1:0,5:0,6:1)

Hned ve druhé minutě se naši hráči ujali vedení, když soupeřova golmana prostřelil Tomáš Mišák. I přes nespočet střel branka v první třetině už nepadla. Za to ve druhé třetině se domácí hráči rozstříleli a díky 4 brankám Adama Lysáka (na všechny mu přihrál Matěj Ročák) a a jedné brance Kuby Beňačky naši borci zvítězili 5:0. Do třetí třetiny se šlo tedy za stavu 6:0 a vypadalo to, že se zápas v poklidu dohraje. Ale naši hráči toho ještě neměli dost a do soupeřovi branky ještě ve třetí třetině nasázeli 6 branek, když 2x se trefil Kuba Beňačka (završil tak hatrick), pátou branku v zápase přidal Adam Lysák, trefil se i Matěj Holba a Radim Řepka a svůj premiérový gól v sezoně vstřelil David Málek. V závěru bohužel naši neudrželi čisté konto a jednou inkasovali. Utkání nakonec skončilo 12:1. Hráčům patří velké poděkování za bojovnost a snahu hrát po celých 60 minut.


Mladší žáci HC Brumov-Bylnice


HC Brumov-Bylnice:
Radek Šimšálek, Tomáš Bublák Matěj Holba, Vilém Holba, Radim Řepka, Jan Vaškůj, David Matějík Matěj Ročák, Adam Lysák, Jakub Beňačka, Tomáš Mišák, Tomáš Ovesný, Mirek Kristín, Adam Rekem, Vota Goňa, David Málek.

Branky HC Brumov-Bylnice:
Tomáš Mišák (Tomáš Ovesný), Jakub Beňačka (Tomáš Mišák, Mirek Kristín), Adam Lysák (Tomáš Ovesný, Matěj Ročák), Adam Lysák (Matěj Ročák), Adam Lysák (Matěj Holba, Matěj Ročák), Adam Lysák (Matěj Ročák, Matěj Holba), Matěj Holba, David Málek (Vilém Holba), Jakub Beňačka (Mirek Kristín, Jan Vaškůj), Adam Lysák (Matěj Ročák)Jakub Beňačka (Radim Řepka), Radim Řepka

 

 

Liga starších žáků, 2018 - 2019
HC Brumov-Bylnice - HC Uherské Hradiště

9:3 (2:1, 5:1, 2:1)

Hned po mladších žácích naskočili do svého utkání v souboji o druhé místo v tabulce taky starší žáci. A první třetina nám ukázala proč jsou oba dva týmy tak nahoře. Na obou stranách jedna šance za druhou. A v 7 minutě se prosadili první hosté pěknou kombinační akcí střelou z první. Naši díky Zdendovi Urbanovi a Adamovi Mládkovi dokázali utkání ještě v první třetině otočit. Druhá třetina patřila Markovi Ročákovi, který 4 brankami téměř rozhodl o dalším vývoji v utkání. Branku ve druhé třetině ještě přidal Sebastian Gubisch. Hostům se podařilo díky střele z dálky snížit, ale ne dotáhnout. No a když ve třetí třetině dvěma brankami završil hatrick Zdeněk Urban, tak hráčům radost nezkazil ani jeden obdržený gól. Konečný výsledek 9:3.

Starší žáci HC Brumov-Bylnice


HC Brumov-Bylnice:
Vít Čada Marek Ročák, Lukáš Fojtík, Tomáš Mana, Filip Nevrlka Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk, Adam Mládek, Jakub Pavlík, Jan Střelec, Štěpán Struhař, Bohdan Maček, Sebastian Gubisch.

Branky HC Brumov-Bylnice
Zdeněk Urban(Marek Ročák), Adam Mládek (Marek Ročák), Marek Ročák (Zdeněk Urban), Marek Ročák (Sebastian Gubisch), Sebastian Gubisch, Marek Ročák, Marek Ročák (Jakub Pavlík), Zdeněk Urban, Zdeněk Urban (Marek Ročák)

 
HC Brumov-Bylnice

 

 reklama