Reklama

02. 12. 2020

Dnes má svátek: Blanka
neděle, 10 listopad 2019 19:16

Komentář k hokejovému utkání HC Uherské Hradiště - HC Brumov-Bylnice 4:6

HC Uherské Hradiště bylo sobotním (9.11.2019) soupeřem hokejistů z Brumova-Bylnice. V 16:30 hod. vhodili rozhodčí úvodní buly.


Porazit předposlední tým v tabulce byla povinnost, která ale nebyla vůbec lehká. První třetina připomínala spíše trénink obou týmů, akce se nedařily a jedna branka za 20 minut svědčila o tom, že to bude velice vyrovnané utkání. Druhá třetina přinesla rychlejší hru a celkem čtyři góly. Soupeř nastoupil do poslední třetiny s jednobrankovým náskokem a hlavní cíl mužstva z Brumova-Bylnice byla výhra a ukořistění tří bodů na ledě soupeře.

 

Domácí byli ale pořád o jeden gól lepší, našim se podařilo srovnat skóre ve 46 minutě a v 50 minutě jsme přidali ještě další branku. Do konce utkání bylo ještě dlouhých deset minut. Naši borci dali do těchto posledních minut všechnu svoji zbývající sílu a odhodlání, bránili svou branku jako lvi a v 54 minutě jsme vymetli pavučiny soupeřovi branky ještě jednou. Dvoubrankové vedení jsme uhájili a tři body se připsaly na náš účet. Gratulujeme!

10.mistrovské utkání KLM se odehraje na domácím ledě ve čtvrtek 14.11.2019 od 18:00 hod, soupeřem bude tým HC Spartak Velká Bíteš. Tímto zveme všechny fanoušky a příznivce ledního hokeje, aby přišli vytvořit pravou hokejovou atmosféru a povzbudit naše muže v těžkém utkání.

 

HC Uherské Hradiště - HC Brumov-Bylnice
4:6 (1:0,2:2,1:4)

branky: Tomáš Tulpa (Častulík), Jiří Podešva, Jiří Podešva (Vaněk), František Krůžela (Nesrsta), Jakub Vaněk (Nesrsta), František Krůžela (Šimek)
Diváci: 92

HC Brumov-Bylnice: Dominik Šarman, Alexandr Tolkachev, Michal Lysák, Jakub Vaněk, Tomáš Lysák, Jozef Šimek, Jakub Bouda, Roman Nesrsta, Vladimír Klinov, Viktor Novosad, Tomáš Tulpa, Jiří Podešva, Adam Holba, Tadeáš Častulík, František Krůžela

 

Eliška Vaňková HC Brumov-Bylnice