19. 05. 2022

Dnes má svátek: Ivo
pondělí, 17 leden 2022 15:20

Hokejisté HC Brumov-Bylnice odehráli o víkendu dva těžké zápasy

V neděli 16.1.2022 odehrál tým mužů HC Brumov-Bylnice další mistrovské utkání na domácím ledě a to proti týmu HC Lvi Břeclav.

Naši borci odehráli jedno z nejlepších utkání v sezóně co se týká bojovnosti a plnění si povinností jak v bránění tak v útoku. Bohužel ale výsledek neodpovídá předvedené hře. V I.třetině podali hráči výborný výkon, ale nešťastná teč od brusle 30 sekund před koncem třetina dostává soupeře do vedení. Naši chlapi se nepoložili a v utkání pokračovali opět dobrým výkonem, ale bohužel se nedařilo z vytvořených šancí prostřelit břeclavského gólmana. Dokázali jsme při důrazné hře srovnat a pokračovali v tlaku. Hosté, ale po naší chybě v obraně, šli opět do vedení, naše koncentrace šla pomalu stranou a začali jsme dělat víc a víc chyb, které soupeř dokázal využít ve svůj prospěch, proměňoval je v góly a vítězství si udržel. Střely na branku nechyběly, hosty jsme jednoznačně přestříleli 56:31, ale napadalo nám toho tam málo......

HC Brumov-Bylnice - HC Lvi Břeclav z.s.
2:7 (0:1,1:3,1:3)

branky HC Brumov-Bylnice:
Matula Dominik(Vaněk), Giatsintov T.A.(Matula, Vaněk)
Diváci: 53

HC Brumov-Bylnice: Žižka Andrej, Hanáček Petr Vaněk Jakub, Lysák Michal, Lysák Tomáš, Divoš Michal, Strnka Šimon, Krůžela František, Důbrava Tomáš, Giatsintov Timofej Alexandrovič, Sopek Vojtěch, Častulík Tadeáš, Novosad Viktor, Shadskii Danill, Macháč Jiří, Lysák Lukáš, Matula Dominik, Tulpa Tomáš

HC Brumov-Bylnice - HC Dynamiters Blansko

Netradičně v pátek 14.1.2022 se odehrálo další mistrovské utkání mužů, tentokrát na domácím ledě přivítali tým Dynamiters Blansko HK.

Začátek se našim vůbec nepovedl, soupeř nás během 13 minut převálcoval čtyřmi brankami. Chlapi to ale nevzdávali a do šatny po I.třetině se šlo s dvoubrankovým mankem 2:4. V úvodu druhé třetiny se nám podařilo snížit rozdíl na jednu branku, ale do minuty se prosadil opět soupeř a zase jsme byli zpět na rozdíl dvou branek a to se opakovalo ještě jednou, takže po II.třetině zase rozdíl dvou branek pro soupeře 4:6. Napínavé utkání pokračovalo i v poslední třetině, kdy se našim podařilo pět minut před koncem utkání srovnat skóre na 6:6. Přišlo ještě jedno vyloučení našeho hráče, ale chlapi to udrželi a jeden bod byl jistý. Následovalo prodloužení, které se povedlo lépe soupeři.

6:7 pp (2:4,2:2,2:0)

branky HC Brumov-Bylnice: Krůžela František(Matula, Kristek), Lysák Lukáš(Lysák T.), Matula Dominik(Lysák M.,Lysák T.), Vaněk Jakub(Kristek), Kristek Jaroslav(Matula, Vaněk), Giatsintov T.A.(Kristek, Vaněk)
Diváci: 43

HC Brumov-Bylnice: Zubo Lukáš Divoš Michal, Strnka Šimon, Lysák Michal, Vaněk Jakub, Lysák Tomáš, Krůžela František, Sopek Vojtěch, Giatsintov Timofej Alexandrovič, Shadskii Daniil, Kristek Jaroslav, Častulík Tadeáš, Lysák Lukáš, Novosad Viktor, Macháč Jiří, Tulpa Tomáš, Matula Dominik