Reklama

27. 01. 2023

Dnes má svátek: Ingrid
středa, 18 leden 2023 23:16

Ukončení a zahájení sezóny Slawex runners

Každý rok se snažíme dodržet tradici společného týmového běhu na konci kalendářního roku jako takové symbolické ukončení sezóny. Letos byl prosinec rychlejší než naše tempa na pětku tož jsme si ten společný běh posunuli až na leden a nebylo to o nic míň výživnější než roky předtím.


Vybíháme v devět hodin a z tvrdého jádra chybí jenom Ilča, která nám zrovna v tomto víkendu frnkla do Bruselu. V roce 2022 se k nám do týmu přidal Olda, a jelikož byl ještě co se týká našich ukončených nezkušený, tak řešil tempo, stravu a oblečení předem stejně jako by se jelo na závody už v Pivečkovém lesoparku ale pochopil, že tady se dneska na nic z toho nehraje. No žádné rozepisování (to byste nechtěli číst), jenom v bodech: dvě flašky ořechovky, čas nepublikovatelný, krásných 15km, víno, jedna vyvalená polévka U koňa , kopec srandy, zákusek a cesta autobusem domů.
Podtrženo, shrnuto, rekapitulace uplynulého roku taky lehce proběhla a my pociťujeme vděk, že jsme se mohli tolikrát ve zdraví postavit na start, někdy dokonce i na bednu, získali jsme zase nové kamarády, náš tým se opět rozrostl o další fajn parťáky, zažili jsme Hory Bory, někdo se nám zasnoubil, Město Slavičín nás finančně podpořilo, koupili jsme nové dresy, finančně nás podpořila i p. Lutonská Dorty Slavičín , NAŠE VALAŠSKO info o nás dávalo vědět do světa a co bylo pro nás nejvíc, podíleli jsme se na sbírce financí pro rodinu naší kamarádky Monika Glacnerová (ještě jednou velké díky každému jednomu z vás, kteří jste poslali nějakou korunu a pomohli nasbírat celkem neuvěřitelných 396 350Kč).

Jsme zase o rok zkušenější a do nové sezony vstupujeme s úsměvem na rtu, protože víme, že když se do toho obujeme, tak dokážeme nemožné a v partě takových kamarádů obzvlášť. Díky vám všem, kteří nás sledujete a fandíte nám. I letos určitě budeme to naše město hrdě reprezentovat a třeba se nám zase něco dobrého podaří.

 

Slawex runners

 
 

 

 

 

 reklama

 

 

Jste zde: Hlavní strana Sport