Reklama

30. 11. 2020

Dnes má svátek: Ondřej
pondělí, 11 únor 2019 10:54

Lyžařské závody na Pechančákoch

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Druhá únorová sobota patřila všem nadšeným lyžařům, kteří si chtěli poměřit své síly ve sjezdovém lyžování. Klub lyžařů Valašské Klobouky uspořádal závody v obřím slalomu a Pechancovy lúky tak po více než deseti letech zažily atmosféru lyžařských závodů.

 

Splečné foto všech závodníků (foto- Klub lyžařů Valašské Klobouky)
další foto ZDE


Na start se postavilo 31 lyžařů ve všech věkových kategoriích. Nejmladší závodník ještě nesfoukl čtyři svíčky na svém narozeninovém dortu a nejstarší účastník letos oslaví padesátku. Vlastnímu závodu předcházela prohlídka tratě a poté se závodníci postavili na start. Všichni absolvovali stejnou trať ve dvou kolech, ze kterých se do výsledkové listiny započítal lepší čas. Dosažené časy a pořadí však nejsou to nejpodstatnější. Důležité je, že milovníci zimních sportů přišli, nenechali se odradit ne zrovna ideálním počasím, odvážně se poprali s tratí a užili si krásné sobotní dopoledne.

Závody na Pechancových lúkách (foto: Martin Dohnal)
další foto najdete ZDE

 

Klub lyžařů děkuje všem za přízeň, kterou nám v letošní sezoně projevujete.
Závody mohly být uspořádány díky podpoře města Valašské Klobouky – program Spolupráce a dále díky Lukáši Zádrapovi, který věnoval ceny pro vítěze. Poděkování patří také panu Jaroslavu Balouškovi (Kulturní dům Klobučan) za spolupráci při ozvučení závodů.


Klub lyžařů Valašské Klobouky

 

 

Jste zde: Hlavní strana Sport