Reklama

05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
úterý, 07 květen 2019 08:55

Slawex runners - Trenčínská běžecká liga

TRENČÍN - Ranní zprávy: „To jako fakt jedeme?“ „Celou noc poslouchám, jak prší:-D“ „Mně se do toho počasí popravdě moc nechce“...a pak Ráďa: „My jedeme“. No tak dobře, jedeme všichni, co jsme se domlouvali (Ráďa, Ilča, Evča, Hela a hlavní fotografka, řidička a fanynka v jedné osobě Verunka).


Moc dlouhou jsme se přemlouvat nemuseli, protože Trenčínská běžecká liga je naše srdcovka....tam se nám moc líbí (a největší podíl na tom má celý jejich organizační tým, počínaje vždy usměvavou paní na registraci, přes moderátora celé akce až po sympatického pána na časomíře). A co trať? Ještě v týdnu se uvažovalo, že bude pozměněna, protože se vědělo že počasí nejspíš nebude přát. Nakonec ale z asfaltového závodu jako náhradního plánu sešlo a my skutečně vyběhli na 7,2km dlouhou kopcovitou trať cestou necestou  (spíš NEcestou, která vedla přes pole, louky, lesy a jako kokinko na konci nás potkal ještě výběh do schodů (pršelo a my měli na nohách nejmíň 30kg bláta, tak si asi ten výběh dokážete představit ).

Slawex runners - Trenčínská běžecká liga 5.5.2019


Překrásná trať kde si člověk neodpočinul ani při běhu z kopce protože bylo pořád potřeba kontrolovat co je zrovna pod nohama. Skvělý zážitek a naprosto super bylo zjištění, že v teplotě blížící se nule a za dešto/sněžo mrholení se nás na trať vydalo celkem 98 šílenců, kteří potvrdili heslo že běžci jsou fakt tak trochu blázni .

Slawex runners - Trenčínská běžecká liga 5.5.2019


A jak jsme dopadli my? Na parádu. Héla tyto podmínky prostě miluje, takže se snažila držet krok se superBĚHNAMA ze Slovenska a celkem se jí to i podařilo (možná tomu dopomohla nová oblečková výbavička . Další z týmu doběhl Ráďa, který se prý trápil jen první dva kiláky (měl v sobě asi tunu čokolády, co si dal těsně před startem), ale pak ocenil nové větrací prádlo, které mu neustále dodávalo svěží vánek do všech potících se partií a dalších 5kiláků si běžel na pohodu. A Evča jako zaměstnaná a plně vytížená žena využívá každé volné chvilky k pokecu, takže se zahákla za Ilču a společně si těch 7kiláků ve volných chvilkách prokecaly. No báječně strávené nedělní dopoledne to bylo.

Hela (Chipacci Hat) – 35:27 – v kategorii 2. (z devíti žen)


Výsledky:


Hela (Chipacci Hat) – 35:27 – v kategorii 2. (z devíti žen), celkově 30. z 98

Ráďa (Radek Milička) – 38:06 – v kategorii 5. (ze sedmi mužů) , celkově 49. z 98

Ilča (Ilona Karlíková Meislová) – 39:58 – v kategorii 4. (z devíti žen), celkově 60. z 98

Evča (Eva Málková) – 39:59 – v kategorii 2. (z devíti žen), celkově 61. z 98

 

-tz-
foto- Slawex runners

 

 

 reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport