Reklama

05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
pondělí, 10 červen 2019 08:11

Slawex runners - Fatra Desítka okolo komína, Vybarvený běh Kroměříž

SLAVIČÍN, NAPAJEDLA - Registrace za „stovku“ pro dospěláka? Program pro děti a rodinný běh? Tam nemůžeme chybět... teda aspoň někteří. Nakonec volno v programu měli Hela, Mirča, Kuba, Pavel a tak se rychle registrovali a v sobotu už frčeli směr Napajedla.


Zázemí a závod fakt na jedničku, ale opravdu budeme v takovém počasí startovat v pravé poledne na 10km dlouhou trať? Hic jak blázen, ale nezlomí nás to...nakonec se cca 20minut před startem zatáhlo, brutálně ochladilo a ještě nám i lehce poprchalo, takže i počasí bylo jak na objednávku. A jak se nám běželo?

Na Helči bylo opravdu vidět, že dneska fakt závodit chce. Po dvou proflákaných víkendech bylo potřeba zase poměřit síly s konkurencí a trocha si prohnat kopýtka. A celý závod jí hrál do karet (nenechala se rozhodit ani kamarádem, který jí řekl, že to je závod na trailovou obuv a Héla si sebou přivezla jenom svoje nové silničky ve kterých chtěla dělat parádu, při rozběhu se chytla přední skupiny a v prudkém stoupání (kde se chtěla zrovna rozbečat a litovat aj té blbé stovky, kterou ji táto sebevražda stála ji dotáhl bratránek/spoluběžec, který ji trocha hecnul slovem „poď“ (ano, tak málo stačí Heli k tomu aby kopla do vrtule) a tak se fakt hecla, zahákla se za něj a valila jak torpédo. Nakonec si pohlídla celkově třetí místo v ženách (v kategorii druhá) a radost z výsledného času byla teda nesmírná.

Mirča 3.místo v kategorii, Pavel Dorušek 2.místo v kat., Hela 2.místo v kat.


Mirča byla na volnějším závodě už v pátek, tak v sobotu prý nejela na plný plyn, ale i tak doběhla chvilku za Helou a tak si holky opět mohly spolu stoupnout na bednu. Pavel Dorušek byl v pátek také závodit a s časem v sobotu nebyl úplně ohromený, ale na bednu mu to stejně stačilo. Kuba doléčuje zranění, které si způsobil v tělocviku, a rozbolavělé tělo se nechtělo rozběhnout tak, jak by sám očekával, ale i tak čas zaběhl velmi pěkný. Navíc v Napajedlích startovala celá jeho rodina, tak v tom nemohl mamku a taťku přece nechat a závod vynechat.


A jako bonus nám závodila i Sárinka, která si tentokrát střihla s tatínkem rodinný běh, a vyběhli si společně krásnou účastnickou medaili.

Výsledky:
Hela (Chipacci Hat) – 45:16 – 2.místo v kategorii (z 36), celkově 37. ze 195
Mirča (Mirka Zichová) – 46:44 – 3.místo v kategorii (z 36), celkově 52. ze 195

Pavel Dorušek – 47:50 – 2.místo v kategorii (ze 4), celkově 59. ze 195
Kuba (Jakub Novák) – 49:20 – 41.místo v kategorii (ze 70), celkově 71. ze 195


Vybarvený běh Kroměříž- 8.6.2019
Ilča (Ilona Karlíková Meislová) s Ráďů (Radek Milička) tentokrát zvolili nezávodní běh se svými kamarády a jeli si užít barevný běh 4km dlouhý do Kroměříže. Fotografka, fanynka, řidička v jedné osobě, naša milovaná Verunka, se nechala svým drahým Ráďů nalákat a společně tímto během ukrojili první kilometry Verunčiny počínající běžecké kariéry (nebo ne?).

Ráďa (Radek Milička) a Veronika Veselá - Slawex runners


Dle fotek, které nám posílali a ukazovali je více než jasné že si kukuřičné barvy (to nám říkali ) fakt užili a Verunka dokonce tak moc, že se rozhodla, že si v modré za uchem zajde klidně aj na romantickou večeři do „picérky“.

Tak třeba zase za týden ahoj
Slawex runners
(foto- Slawex runners)

 


reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport