01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
úterý, 18 červen 2019 07:57

Slawex runners - Trenčianská bežecká liga 16.6.2019

TRENČÍN, SLAVIČÍN - Čtvrtým kolem v rámci TBL byl tentokrát 8,4km dlouhý trailový běh v okolí obce Soblahov.

Na nedělní závod se z našeho týmu Slawex runners vypravila Hela a Ráďa a na poslední chvilku, nečekaně startovala i Sárinka. Ostatní tentokrát dovolenkovali, hlídali, lenošili...i tak byli organizátoři potěšeni, že vidí alespoň dva zástupce normálně tolik hlučného týmu Slawex runners .

Radek Milička a Hela (Chipacci Hat) Slawex runners

Pravda je ta, že když chybí dvě nejmenované běhny, tak jsme naprosto ukázněným, tichým týmem, který zcela zapadne v davu (Evi a Jani, příště prostě musíme už všichni, protože jinak nemám co psát do článku).

Počasí se tvářilo všelijak, ale nakonec se v dusnu objevily dešťové kapky, které nás příjemně osvěžovaly po celé trase, která byla opět velmi vydařená (střídaly se kopečky, louky, lesy, asfalt...) a skvěle značená. První kilometr si Hela s Ráďů běželi bok po boku, poté si Hela mírně poodběhla a v cíli se objevila jako třetí žena celkově. Ráďa přes krizovku na šestém kilometru závod dokončil ve velmi slušném čase .

Hela (Chipacci Hat)  2.místo v kategorii

Nečekaně (pro velký počet dětí) byl uspořádán také dětský běh a nutno dodat, že Sárinka je čím dál profesionálnější běhnou (usuzuji dle toho, že mně/mamince na startovní čáře řekla: „Nechytaj mňa!“ a celé si to odběhla sama, dokonce si to chtěla kolem živého kuželu oběhnout dvakrát, takovou má holka formu .

Sárinka

Výsledky
Hela (Chipacci Hat) – 38:09 – 2.místo v kategorii z 9. (celkově 31. místo ze 113)
Ráďa (Radek Milička) – 41:25 – 6.místo v kategorii z 10. (celkově 54.místo ze 113)