Reklama

05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
neděle, 21 červenec 2019 18:16

Běh letním ránem v Popově ovládl Milan Zvonek a Zdeňka Bednářová

POPOV – Milan Zvonek z Valašských Klobouk zvítězil v 1. ročníku Běhu letním ránem ve Štítné nad Vláří - Popově, když se prezentoval v 7,7 kilometru dlouhém závodu, časem 34:21. Druhý skončil s dvaačtyřicetisekundovou ztrátou zlínský Pavel Trnáček, třetí místo obsadil v čase 37:09 další krosař z Valašska Jan Zvonek.


,,Závod se běžel v mírném osvěžujícím dešti v lesích nad Popovem,“ letmo přiblížil prostředí a podmínky Milan Zvonek, který v okolí Štítné nad Vláří potvrdil roli favorita. ,,Hned v prvním stoupání jsem se odpoutal od ostatních soupeřů a potom už jsem si pobyt na první pozici bezpečně kontroloval až do cíle,“ užíval si nový závod v Popově vítězný Zvonek.

Milan Zvonek zvítězil v 1. ročníku Běhu letním ránem (foto- Vlaďka Božíková)


Ten ani po vyhlášení výsledků neodpočíval a tréninkově si ze Štítné nad Vláří zaběhl domů do Valašských Klobouk. ,,Musím plnit tréninkový plán. V srpnu se totiž zúčastním extrémního padesátikilometrového závodu v horském běhu ve Vysokých Tatrách Tatranská šelma,“ vysvětloval ještě vytrvalec z Valašských Klobouk.

Závod žen ovládla Zdeňka Bednářová z Brumova  (foto- Vlaďka Božíková)


Závod žen ovládla Zdeňka Bednářová z Brumova, jež vybojovala zlatou příčku za čas 39:44. Stříbrná doběhla valašsskokloboucká Silvie Zvonková (45:13), třetí příčku obsadila rovněž reprezentantka Valašských Klobouk Petra Holznerová (46:47).


Lubomír Hotař

 

Jste zde: Hlavní strana Sport