19. 08. 2019

Dnes má svátek: Ludvík
úterý, 13 srpen 2019 11:37

Klobucká kola přilákala 130 závodníků. Petra Holznerová opět zvítězila ve své kategorii

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Uplynulou sobotu se ve Valašských Kloboukách jel 8. ročník závodů horských kol – Klobucká kola 2019.

Místní orelská jednota ve spolupráci s Městem Valašské Klobouky a přidruženými místními celky měla možnost vytvořit ideální podmínky a prostředí pro zúčastněné. Toho pak mohlo využít více než 100 závodníků v dětských a mládežnických kategoriích. Pořadatelé měli možnost do tratí zařadit terénní úpravy v prostoru areálu fotbalového hřiště a zpestřit tak dramatické souboje o přední umístění.

Domácí stálice v ženské kategorii Petra Holznerová opět zvítězila ve své kategorii
foto - Martin Dohnal

,,V kategorii mužů 1 na pěti náročných okruzích se stoupáním ke Královci měl nejvíce síly a vytrvalosti Roman Holík (Cyklogat), který zvítězil před Miroslavem Michálkem (CMS Pov. Bystrica). Jmenovaní výrazně odjeli zbytku startovního pole. Potěšilo nás 3. místo Petra Holnera (OREL Valašské Klobouky), který se opět vrací k závodní cyklistice. Domácí stálice v ženské kategorii Petra Holznerová opět zvítězila ve své kategorii," uvedl za pořadatele Radomír Bačo.

,,Opět se nám podařilo uspořádat pěknou sportovní akci. S přispěním několika sponzorů a mnoha nadšených organizátorů je Běhatlon spokojen. Děkujeme všem sponzorům a ČČK Valašské Klobouky za zdravotní zajištění," dodal Radomír.