26. 11. 2020

Dnes má svátek: Artur
čtvrtek, 19 září 2019 10:17

Slawex runners - Šumická bota 14.9.2019

Sobota byla jak malovaná na běh. A tak do toho tým Slawex runners zase šel. Tentokrát nezávodil jenom náš pravidelný sporťák Ráďa, ale akci „Běh pro život alias Šumická bota“ podpořili také Janča, Evča, Ilča a ještě naši nejmladší závodníci.

Startovalo se na třech různých délkách trati. Na 3km dlouhou trať se postavila Evča aj s bandou děcek: Adámek Málek, který poprvé okusil závodní atmosféru a dle toho, že od toho dne chce každý den jenom závodit, tak nejspíš posílí řady závodníků co nevidět. Ája a Venda Otavovy si to poctivě zaběhly taky a nově také za náš tým nastoupila Emička Karlíková. Na klasické desítce závodili Ráďa a Janča. A na nejvýživnější dvacítku se vydala neskutečně našlapaná Ilča.

Slawex runners

Počasí vyloženě přálo, Evča se svým týmem zvesela doběhli do cíle a celá fanouškovská základna (i s poldou v akci) držela palce všem našim běžcům na trati. A byla z toho zase bedna a zrovna na té nejnáročnější trati.  A hurá vyžratvšechny vdolečky….pochutnat si aj na pohoštění pro pořadatele (prý omylem), vyhodit nohy na stůl a regenerovat, protože v nedělu se závodí taky. Ale o tom až v dalším článku.

Ilča Karlíková (Ilona Karlíková Meislová) 3.místo v ženách

Výsledky:

3km
Emča Karlíková – 23:52 – 18.místo v ženách (ze 110 žen), celkově 41.místo (ze 169)
Evča (Eva Málková) a děcka (Adámek za krkem a 2holky po boku) – 32:10 – 79.místo v ženách (ze 110žen), celkově 127.místo ze 169

10km
Radek Milička – 39:09 – 6.místo v mužích (ze 77), celkově 7. místo ze 137 běžců
Jana Otavová – 48:24 – 10.místo v ženách (z 60), 55.místo celkově ze 137 běžců

20km
Ilča Karlíková (Ilona Karlíková Meislová)– 1:35:39 – 3.místo v ženách (z 6 žen), celkově 20.místo z 27 běžců