Reklama

02. 12. 2020

Dnes má svátek: Blanka
úterý, 24 září 2019 21:37

HC Brumov-Bylnice na prvním turnaji Evropské minihokejové ligy

EMHL otevřelo svou další sezónu a HC Brumov - Bylnice přihlásil do této mezinárodní soutěže hráče do třídy U9, což je ročník 2011 a mladší .

 

 


HC Brumov-Bylnice na prvním turnaji EMHL (foto- HC Brumov-Bylnice),,V neděli 22.9.2019 zajížděli naši mladí borci do Bratislavy na 1.kolo této soutěže. Soupeřem byly týmy Gladiators Trnava a Bratislava Ružinov. Naši hráči odehráli vyrovnané zápasy a ukázali, že je třeba s námi počítat na mezinárodním poli už od těch nejmladších. Dvě těsné prohry s Trnavou (2:4 a 3:4 - rozhodující branka do naší sítě 3 sekundy před koncem) a jedna prohra 3:6 a výhra 2:0 nad Ružinovem je pěkná bilance a je třeba naše hráče pochválit za předvedené výkony a rodiče za povzbuzování svých ratolestí,"
uvedla za HC Brumov-Bylnice Eliška Vaňková.

 

-tz-

 

 


reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport