Reklama

26. 09. 2021

Dnes má svátek: Andrea
středa, 02 říjen 2019 19:54

Slawex runners - Strojařská desítka Zlín

Tak jsme se zvesela vydali do Zlína (Ilča, Mirča a pan Dorušek) a velmi pozitivní naladění nás neopustilo ani při příjezdu na místo činu. Mělo nás být víc původně, ale tož když on dal někdo přednost sobotnímu „obžerství“ před naklepáváním řízků soupeřům.


Tento silniční závod na 10km je zároveň také Mistrovstvím ČR veteránů. Start závodu byl velmi netradičně započatý státní hymnou a šli jsme na to. Trať byla zvlněná, tak jsme chvilku běželi do kopečka, chvilku zase z kopečka a tak nás to místy i lehce potrápilo. A jak se nám běželo?

Slawex runners - Strojařská desítka Zlín


Mirča jako stará běhna zjistila, že ještě nemá vyšperkované vázání tkaniček tak se musela v průběhu závodu i pozastavit a dát věci do pořádku….ale pozor! To je právě pro Mirču něco jak červený praporek pro býka….hned to rozkotlila aby ztracené vteřiny nahnala zpět. Ilča si jede prostě tento rok pro osobní rekordy snad na všech možných délkách a Strojařská desítka jí sedla natolik bravurně až si vyběhla svůj nový rekord na desítce. Určitě tomu, že Ilča v druhé půlce nepolevila, ale makala, až do cíle pomohla také podpora parťačky Mirči, který si s ní na obrátce plácla a ještě přidala „Ilčo, výborně, val!“ A Ilča valila tak, že málem i pana Dorušku doběhla. Ten si pro tento den ale vybral vítěznou kartu pro náš tým a doběhl z nás tří do cíle v nejlepším čase.

Slawex runners - Strojařská desítka Zlín


A díky tomu jak náš tým Slawex runners skvěle zazářil, byla i cesta zpátky domů plná dojmů, vtípků a rozebírání toho, jak se nám ten den zase skvěle vydařil.

Výsledky:
Dorušek Pavel – 46:05 – 2.místo v kategorii (ze 3), celkově 53. ze 125
Ilona Karlíková – 47:18 – 4.místo v kategorii (z 8), celkově 59. ze 125
Mirka Zichová – 49:13 – 2.místo v kategorii (ze 3), celkově 71. ze 125

 

-tz-

  

 

 

reklama

 

Jste zde: Hlavní strana Sport