03. 12. 2020

Dnes má svátek: Svatoslav
neděle, 13 říjen 2019 21:55

Ve fotbalové divizi žen se Valašské Klobouky radují ze šťastné výhry v Březnici

V nejzajímavějším duelu 6. podzimního kola v Moravskoslezské fotbalové divizi žen se Valašské Klobouky radují ze šťastné výhry v Březnici. Nedařilo se Bezměrovu proti Vlkoši ani Uherskému Brodu v Držovicích.

BŘEZNICE – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 2:3 (1:2)

,,Výsledek je pro nás obrovským zklamáním. Valašské Klobouky jsme totiž přehrávali. S oslabeným soupeřem jsme měli minimálně remízovat. Zápas jsme však mohli i vyhrát. O jeho osudu rozhodly naše individuální chyby. Nedařilo se ani gólmance Plamperové. Klíčové rovněž bylo, že jsme při závěrečném tlaku nedokázali vstřelit branku,“ mrzela porážka kouče Březnice Josefa Juráně.

Vendula Machů - Valašské Klobouky (foto- Stanislav Floreš)

,,Duel jsme odehráli v kombinované sestavě. V bráně nastoupila Jana Juřenčáková. Pomoct nám musely i zkušené hráčky Adriana Škrabolová a Adéla Kořénková. Cesta ke třem sobotním bodům tak byla hodně složitá,“
přiznal valašskokloboucký lodivod Jaroslav Maňas.

Jeho týmu se povedl první poločas. ,,V něm se nám dařila křídelní hra. A také fungovala spolupráce Škrabolové s Machů. Důležité také bylo, že jsme si v jednapadesáté minutě vypracovali vedení na 3:1. Ve zbytku střetnutí už jsme se soustředili na ubránění výsledku. V posledních patnácti minutách zápasu byla ovšem Březnice výrazně lepší. Naštěstí se nám dařilo kouskovat hru,“ oddechl si po okresním derby Maňas.

Březnice - Valašské Klobouky 2:3 (1:2)
Branky: Vavrušková, Adamíková – Machů 2, Škrabolová.

Březnice: Plamperová – Vavrušová, Nikol Gregorová, Monika Zábojníková, Huťková, Adamíková, Michalíková, Chudárková, Lidincová, Vaculíková, Kubíčková. Střídaly: Petra Gregorová, Šišková, Bukovjanová.

Valašské Klobouky: Juřenčáková – Tománková, Krahulová, Hamalčíková, Lišková, Škrabolová, Majerechová, Machů, Raková, Kořénková, Frajtová. Střídaly: Lukaštíková, Zichová.