Reklama

01. 03. 2021

Dnes má svátek: Bedřich
úterý, 15 říjen 2019 21:25

Do Brumova zavítal Petr Zapletal v rámci projektu "Létající trenéři"

BRUMOV - Fotbalový klub FC Brumov uspořádal ukázkový trénink pro přípravkovou kategorii v rámci projektu Létající trenéři.


Tento projekt FAČR ve spolupráci se Zlínským KFS je určen zejména pro menší kluby a trenéry. Pozvaní trenéři létajících týmů na hřišti a s dětmi mateřského klubu budou prezentovat tréninkovou jednotku a směr, kterým by se měly děti a trenéři ve fotbalu ubírat. Budou diskutovat s trenéry a přinášet přímo k nim informace, které získali na seminářích, vyšších trenérských licencích, ale i zahraničních stážích.

projekt "Létající trenéři" v Brumově


,,Pozvali jsme si přes projekt FAČR "LÉTAJÍCÍ TRENÉRY" a přijel k nám Petr Zapletal ml., který nám pomohl s danou kategorií vytvořit trénink z jejich metod. Zároveň jsme to využili jako takové malé školení pro naše mládežnické trenéry, kde mohli vidět něco zajímavého, nového. Po tréninku jsme si všichni sedli a využili přítomnost Petra k debatě, jakou cestou bychom chtěli jít a jak to vidí on. Jsme domluveni, že v blízké době připravíme akci také pro žákovskou kategorii." uvedl za FC Brumov Lukáš Juřica.

projekt "Létající trenéři" v Brumově

 

-tz-

Jste zde: Hlavní strana Sport