Reklama

02. 12. 2020

Dnes má svátek: Blanka
neděle, 03 listopad 2019 23:18

Oslabené Valašské Klobouky utrpěly debakl ve Vlkoši

Spanilou jízdu podzimní částí v Moravskoslezské fotbalové divizi žen zakončily Holešovské holky nedělní výhrou nad Mutěnicemi. Hanačky tak v tabulce přezimují bez ztráty bodu na prvním místě. V 9. kole soutěže se dařilo také Bezměrovu, který si přivezl cennou remízu z Držovic. Smírně skončilo lokální derby mezi Uherským Brodem a Březnicí. Smutno je ve Valašských Kloboukách. Ty utrpěly debakl ve Vlkoši.

 

Vendula Machů - Valašské Klobouky (foto- Stanislav Floreš)

 

Vlkoš – Valašské Klobouky 8:0 (4:0)

,,Kvůli nemocem, zraněním a dalším důvodům jsme zápas odehráli pouze s deseti hráčkami. Vůbec jsme ho však nezvládli a podali jsme špatný odevzdaný výkon. Nedařilo se nám podržet balón a nefungovala nám ani souhra. Soustředili jsme se pouze na odkopávání balónů. Naopak domácí tým dobře kombinoval a celek Vlkoše se prosazoval také z brejkových akcí. Konec podzimu je tak pro nás vysvobozením,“ nezapíral lodivod Valašských Klobouk Jaroslav Maňas.

Valašské Klobouky: Fojtíková – Sára Tománková, Andrea Jeřábková, Lišková, Majerechová, Machů, Pjajková, Juřenčáková, Raková, Bednářová.


Holešovské holky – Mutěnice 5:1 (2:0)

,,Nervózní utkání plné tvrdých osobních soubojů a také se spoustou nepřesností, rozhodl skvělý výkon Pavly Šiblové. Naše kapitánka, kromě toho že si připsala hattrick, tak dělala defenzívě Mutěnic problémy kvalitním vedením míče. Hostům chybělo víc klidu při rozehrávce. Proto pro nás bylo snadnější nepouštět je ke střelbě,“ byl po utkání se třetím týmem tabulky spokojený hlavně s tříbodovým ziskem, šéftrenér Holešovských holek Slavomír Bednář starší.

Branky Holešovských holek: Šiblová 3, Adriana Ševčíková, Stavjaníková.

Holešovské holky: Kuchařová – Křenková, Fárková, Tiefenbachová, Slezáčková, Pospíšilíková, Šiblová, Stavjaníková, Řiháková, Brázdilová, Adriana Ševčíková. Střídaly: Vašíčková, Sklenaříková, Kotasová, Jurčíková.

 

Lubomír Hotař

 

 

Jste zde: Hlavní strana Sport