04. 12. 2020

Dnes má svátek: Barbora
pondělí, 04 listopad 2019 21:13

Video- To nejzajímavější z fotbalového utkání Nedašov - Nevšová

Hodně důležitý zápas čekal fotbalisty Nedašova proti Nevšové. Skvělou hrou a bojovností domácí celek ovládl zápas a vyhrál 3-0. Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen Petr Holba.

,,Měli jsme v hlavách důležitost zápasu a bál jsem se, abychom si to nepřenesli na hřiště. Naštěstí tomu tak nebylo. První poločas jsme na hřišti dominovali a hosty jsme do ničeho závažného nepustili. Odměna přišla v 35. minutě, kdy se nejlépe orientoval ve vápně domácí Marek Macháč. O tři minuty později po chybě hostující obrany šel sám na brankáře P. Šuráň a situaci vyřešil náramně, kdy naservíroval míč na Dana Šenkeříka a ten se nemýlil. V poločase jsme dostali pochvalu od trenéra a říkal, že druhý poločas máme navázat na výkon z první půle. V 51. minutě byl nedovoleně bráněn Dan Šenkeřík a rozhodčí nařídil pokutový kop. K němu se postavil Petr Šuráň, který potvrdil svoji výbornou formu a nemýlil se. Nevšová si v závěru vytvořila pár šancí, ale ty jsme dokázali ubránit. Klukům bych chtěl poděkovat za výborný výkon," uvedl kapitán mužstva Radek Cícha.

(autor videa - Stanislav Floreš, Naše Valašsko info)

3.11.2019 TJ Nedašov- Nevšová 3:0