Reklama

04. 12. 2020

Dnes má svátek: Barbora
čtvrtek, 14 listopad 2019 20:14

Video: Hokejové utkání ml. dorostu HC Brumov-Bylnice - HC Uherské Hradiště

Utkání bylo hrané ve vysokém tempu i když hosté přijeli pouze v 10 hráčích. Výsledek z prvního utkání napovídal, že by mohlo jít o vyrovnané utkání a to se potvrdilo.(autor videa: Dan Krajči)

 

Liga mladších žáků, 2019 - 2020
HC Brumov-Bylnice - HC Uherské Hradiště
6:6 (2:4,0:1, 4:1)

Branky HC BB: Adam Lysák (Matěj Ročák), Adam Lysák (Radim Řepka), Jakub Beňačka (Mira Kristín), Tomáš Ovesný (Radim Řepka), Mira Kristín (Matěj Holba, Matěj Ročák), Vilém Holba (Adam Lysák)
Diváci: 55

HC Brumov-Bylnice: Radek Šimšálek, Tomáš Bublák Matěj Holba, Vilém Holba, Radim Řepka, Jan Vaškůj, Lukáš Šemoda, Patrik Chuchma, Matěj Ročák, Adam Rekem, Jakub Beňačka, Mirek Kristín, Marian Kaziei, Martin Novák, Tomáš Ovesný, David Matějík, Adam Lysák

Utkání bylo hrané ve vysokém tempu i když hosté přijeli pouze v 10 hráčích. Utkání se, ale pro naše nevyvíjelo příliš dobře a v 10 minutě jsme prohrávali 3-0. Do hry nás vrátil během 12 a 13 minuty Adam Lysák, který dvakrát překonal hostujícího golmana. Hosté, ale do konce třetiny ještě jednou udeřili a bylo 2:4. Druhá třetina byla opět vyrovnaná a více štěstí měl opět soupeř a vstřelil jednu branku. Po dvou třetinách bylo 2:5. Naši hráči nabrali sílu o přestávce a šli do poslední třetiny s cílem ještě soupeři zkomplikovat vývoj utkání. Během 4 minut v čase 50 - 54 minutě třetí třetiny naši hráči postupně díky Kubovi Beňačkovi, Tomáši Ovesnému a Mirkovi Kristínovi srovnali na 5:5. Zdálo se, že hosté jsou na kolenou a ještě je dorazíme, ale opak. Hosty to nakoplo a opět se ujali vedení. Ale naši stále věřili, soupeře dobře napadli a ten dělal v závěru chyby a toho využil prudkou střelou od modré čáry Vilém Holba a stanovil konečné skóre na 6:6. Další utkání čeká naše hráče příští týden v sobotu 16.11.2019 ve Zlíně.

 

tz, HC Brumov-Bylnice

 

 

 

 

 

reklama

 

Jste zde: Hlavní strana Sport