Reklama

02. 12. 2020

Dnes má svátek: Blanka
čtvrtek, 23 leden 2020 09:46

Akce Pojď hrát hokej měla na ZS v Brumově-Bylnici opět velký úspěch

Ve středu 22.1.2020 se na Zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskutečnila náborová akce ČS - Pojď hrát hokej v rámci akce Týden hokeje.


Náborová akce byla ze strany HC Brumov-Bylnice propagovaná osobními návštěvami našich trenérů na základních školách a mateřských školkách. Hokejový klub využil všechna dostupná média a propagoval akci v nástěnkách v okolních městech a vesnicích. Úvod akce, který začal v 17:00 hod., byl věnován prvnímu kontaktu s rodiči a jejich dětmi v prostoru restaurace Hotelu Arena na zimním stadionu. Celý průběh registrace dětí a blok informací pro rodiče o záměru a cílech programu ČS Pojď hrát hokej probíhal v přátelské atmosféře.


Děti si mohly vyzkoušet hráčskou výstroj pod dohledem našich trenérů a asistentů. Následovala prezentace s konkrétními informacemi o práci s dětmi a mládeží v HC BBSS a o možnostech zapojení se do činností v hokejovém klubu. Po skončení prezentace program pokračoval na ledové ploše. Všichni zúčastnění se přesunuli do hokejových šaten, kde rodičům s obouváním bruslí svým dětem pomáhali trenéři. Děti si rozdělili trenéři a asistenti do tří skupin + jedna free zóna. Náplní ukázkového programu pro děti byly pohybové hry, soutěže, štafety,…seznámení se s hokejkou a pukem. Úsměv a radostný pokřik dětí provázel celý pobyt na ledové ploše, o čemž svědčí i fotoreport z akce. Bonbónkem bylo sehrání ukázkového utkání v minihokeji nejmenších hokejových nadějí HC B-B.

Celé náborové akce se v Brumově-Bylnici zúčastnilo na 30 dětí


,,Na závěr celé akce jsme vyfotili závěrečnou fotku, poděkovali dětem i rodičům za jejich nasazení, radost z pohybu a čas, který strávili s námi. Tým, který zabezpečoval celou akci se skládal z 12 lidí – 8 trenérů a 4 organizačních pracovníků. Celé náborové akce se u nás v Brumově-Bylnici zúčastnilo na 30 dětí. Je to pro náš klub velký příslib do budoucna, pevně věříme, že akce oslovila děti a rodiče a že se s nimi budeme v budoucnu setkávat na našem zimním stadionu v Brumově-Bylnici," uvedl za HC Brumov-Bylnice Jaroslav Vaněk

 

-tz-
foto- HCBB

 

 

 

reklama

 

Jste zde: Hlavní strana Sport