Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
středa, 05 únor 2020 22:27

FC Brumov - Žáky povede Alois Kachlík, cíl pro A mužstvo- záchrana v divizi

FC Brumov informuje širokou veřejnost a své fanoušky o novinkách v klubu. Brumovské A mužstvo odehraje svůj první přípravný zápas už tuto sobotu 8.2. na UT v Brumově.


ŽÁCI

Po Novém roce jsme opět se žáky začali trénovat, a to 14.1. v tělocvičně ve Val. Kloboukách, kde máme každé úterý zajištěnou tělocvičnu na 2 hodiny. Tam se mimo jiné hlavně zaměřujeme na rozvoj pohybu a koordinaci. Individuální herní dovednosti a další pak zdokonalujeme ve čtvrtečních trénincích venku na UT v Brumově. Ke starším žákům se nám podařilo přivést nového trenéra, brumovskou osobnost Lojzu Kachlíka. Těšíme se na spolupráci. První zápasy žáků už proběhly na Slovensku v Púchově, kde jsme měli turnaj jako minulý rok. Starším se povedlo turnaj vyhrát 1. místo z 5 týmů, mladší pak skončili na 2. místě ze 4 týmů.

7.2. - 9.2. májí žáci zajištěné 3 denní soustředění, které bude probíhat v Brumově. Spát a jíst budou na městské ubytovně, dvoufázové tréninky budou probíhat na UT a v tělocvičně, večer pak bude bazén a sauna. Dále jsme v kontaktu s Petrem Zapletalem ml. (Létajícími trenéři), se kterým opět plánujeme po výborné zkušenosti další spolupráci pro rozvoj mládeže. Věříme, že se s kluky přes zimu poctivě připravíme a zase se posuneme o kus dál.

 

PŘÍPRAVKA
V současné době má za sebou mladší a starší přípravka tři satelitní turnaje. Oba dva týmy jsou aktuálně na čtvrtém místě tabulky. Pro mladší přípravku jsou to letos první satelitní turnaje, které odehrávají. Na posledním turnaji ve Valašských Kloboukách skolila pár hráčů viróza, ale i přesto kluci bojovali. U starší přípravky je pořád co zlepšovat a na čem pracovat. Ještě nás čekají tři turnaje, z toho ukončení Satelitu, které proběhne 21.3. v Bojkovicích, na které se všichni těšíme. V trénincích nepolevujeme, tento týden jsme udělali menší změnu a trénink proběhl v městském krytém bazéně. Kluci si pořádně mákli, ale zároveň si to užili a bylo vidět, že je to baví. Taky je skvělé, že rodiče a děti z okolních obcí nepolevili a stále se poctivě účastní tréninků, za což jim děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

 

MUŽI
Naši muži zahájili zimní přípravu v pondělí 6.1.2020. Příprava se v lednu odehrávala hlavně v místní posilovně. Trenér Pavel Charvát pro letošek ubral na porci přípravných utkání a přidal jeden výlet na Znojemsko. V Tasovicích u Znojma po odehraném utkání zavítáme do místního vinného sklípku, kde zhodnotíme zimní přípravu. Tasovice jsou účastníkem divize D a patří jim po podzimu pěkné 4. místo. Generálku před startem soutěže máme domluvenou s ambiciózní Valašskou Polankou. Informace o hráčském kádru a případných posilách si necháme na konec února. Kde budeme hrát jarní odvety, se taky brzy dozvíte. Cíl pro jaro je jasný, zachránit divizi!

 

PŘÍPRAVA:

FC Brumov “A“ – TJ SPARTAK Kvašov (4. liga SVK)
Sobota 8.2. 14:00 hod. UT Brumov

FC Brumov “B“ – SK Újezd
Neděle 9.2. 14:00 hod. UT Brumov

 

Za FC Brumov - Lukáš Juřica

 

 

 

 

 

reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport