04. 12. 2020

Dnes má svátek: Barbora
neděle, 16 únor 2020 18:16

Hokejisté Brumova-Bylnice přehráli ve Vyškově celek Březiny

V sobotu 15.2.2020 zajížděl tým mužů do Vyškova, kde se utkal s týmem TJ Sokol Březina. Dobrá kombinační hra, využití přesilovek, to všechno přispělo k vítězství HC Brumov-Bylnice.

TJ Sokol Březina - HC Brumov-Bylnice
4:8 (2:2,1:3,1:3)

HC Brumov-Bylnice: Zubo Lukáš, Tolkachev Alexandr, Vaněk Jakub, Lysák Tomáš, Šimek Jozef, Lysák Lukáš, Sopek Vojtěch, Holba Adam, Tulpa Tomáš ml.,Krůžela František, Novosad Viktor, Častulík Tadeáš, Macháč Jiří, Holík Radek, Nesrsta Roman, Janíček Martin, Klinov Vladimír.

branky:
Vaněk Jakub(Sopek), Tulpa Tomáš(Krůžela), Lysák Tomáš(Častulík), Tulpa Tomáš(Častulík,Holba), Nesrsta Roman(Novosad), Holík Radek(Vaněk, Tulpa),Holík Radek(Vaněk), Holba Adam(Vaněk)

Rychlý nástup našich borců byl korunovaný ve třetí minutě brankou z hokejky kapitána Kuby Vaňka po pěkné přihrávce našeho dorostence Vojty Sopka. Domácí tým sice v šesté minutě vyrovnal a dokonce se v 10 minutě ujal i vedení, ale naši se nedali zaskočit a v patnácté minutě při naší přesilovce Franta Krůžela nahrál Tomovi Tulpovi a do šaten se šlo za stavu 2:2. Rychlá porada a znova na led. Druhá třetina byla už zcela v naší režii, udávali jsme tempo hry a také podruhé skórovali v přesilovce. Domácím jsme "povolili" jenom jednu branku a z našich hokejek padly hned tři. Poslední třetina byla herně i gólově jako přes kopírák, od domácích jedna branka a naši borci opět třikrát prostřelili gólmana domácích. Konečné skóre 4:8 vypovídá o všem. V naší sestavě opět nastoupili dorostenci Martin Janíček, Vojta Sopek a Jirka Macháč a stále více se stávají platnými hráči v mužském kádru. Dobrá kombinační hra, využití přesilovek i hry 4 na 4, to všechno přispělo k našemu vítězství, gratulujeme.