Reklama

01. 03. 2021

Dnes má svátek: Bedřich
pondělí, 18 květen 2020 09:00

Slawex runners - Tak jsme se do toho opět vrhly

Tak jsme se do toho opět vrhly a ještě v rozšířenějším počtu než minule. Baví nás pomáhat a svým drobným příspěvkem za startovné jsme podporovali spolek Vlčí Máky, který se dlouhodobě stará o lidi, kteří zasvětili svůj život službě vlasti a společnosti, ale ocitli se v situaci, kdy dál sloužit nemohou a potřebují naopak naši pomoc. Jednou z hlavních skupin příjemců jsou vojáci, policisté a hasiči po těžkých úrazech, jimž spolek pomáhá hradit rehabilitace a zdravotní pomůcky, aby se zase postavili na nohy a vrátili do života.

Slawex runners -  Mirča, Ilča, Evča a Hela


A my si běh užívaly s plnou parádou. Na pomyslnou startovní čáru se postavily Ilča, Evča, Mirča a Hela. Předem padaly hlášky typu: „Poběžíme jen tak na pohodu“…“Hlavně ať si to užijeme“ ….“Neboj, nezdrhneme ti“ atd. No kecy v kleci . Závodní duch v nás přetrvává a my sa navzájem celkem festovně prohnaly. Nebyla to žádná rovinka. Kdo zná cestu na hájenky, tak ví a my jsme si tu PĚTKU zaběhly v čase 26:37…takže žádné vyklusávání to rozhodně nebylo a nakonec nás ještě velmi mile překvapilo celkové umístění.


Jako odměna a vzpomínka na tyto netradiční závody pro nás je medaile a diplom o účasti.
Tak zase příštěUUUUUUF…nedohnali nás
aneb ČARODĚJNICKÝ BĚH běžkyň Slawex runners

Abyste věděli, tak my nezahálíme ani v době KORONAodpočinku. Bylo potřeba nastartovat košťata….protáhnout kosti rozvrzané z nařízeného gaučinku posledních dnů….namastit pod koleny a úprkem před možným nebezpečím...přeci jen pálení čarodějnic není žádná sranda….co kdyby si nás přeci jen někdo u táboráku spletl? Rychle hodit registraci (když už prcháme před možným upálením, tak ať u toho vypadáme jak řádné profesionálky , nalepit číslo na hruď a hurá na 13kilometrový závod s dalšími 7262 možnými čaroději nebo čarodějnicemi. A zjistili jsme, že jedna z nás má v tomto období o sebe strach opravdu veliký (že by přeci jen byl důvod?) protože si tu 13ku dala rovnou dvakrát po sobě..

 

Za tým Slawex runners se této super akce účastnily Ilona Karlíková Meislová, Eva Málková a Mirka Zichová a holky se opravdu nešetřily a rozhodně našemu týmu v celkovém umístění neudělaly ostudu. Alespoň takto můžeme prožívat trochu té závodní atmosféry. Snad nám bude co nejdřív umožněno setkat se s našimi běžeckými kamarády (a že jsme jich za tu naši eeeru týmu Slawex runners poznali) i osobně.


Slawex runners

    

 

Jste zde: Hlavní strana Sport