Reklama

05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
úterý, 16 červen 2020 12:41

Valašský triatlon družstev odstartuje v sobotu v Brumově-Bylnici

V Brumově - Bylnici v sobotu 20. června pořádají 9. ročník Valašského triatlonu družstev. Pořadatelé připravili následující tratě: plavání 500 metrů, cyklistika 22 kilometrů a běh 8 kilometrů.


Družstva budou závodit pouze v jedné kategorii. Hodnotit se budou také nejlepší jednotlivci. Muži a ženy zvlášť. Start závodu, jehož se zúčastní maximálně 40 tříčlenných týmů, je v 9 hodin ve sportovním a rekreačním areálu v Brumově – Bylnici.


,,Plavat se bude 20 délek v bazénu na koupališti. Cyklistika se pojede po cyklostezce k pivovaru, kolem potoka na Podzámčí, po cestě k hradu, pěšinou lesem ke čtvrtému rybníku, po asfaltové cestě přes Třísky a Bílé hlíny do Popova a poté po trase hradního okruhu zpět ke koupališti v Brumově-Bylnici. Závěrečný běh se poběží po cyklostezce, kolem potoka na Podzámčí, po schodech k hradu, po asfaltové cestě na Třísky, kde je obrátka. Poté se běží zpět do cíle ke koupališti v Brumově“ informuje ředitel závodu Kamil Sedlačík.

Triatlon jednotlivců a družstev v Brumově - Bylnici (video- Petr Šimoník)


V loňském 8. ročníku Valašského triatlonu družstev zvítězil kolektiv Běhatlonu Valašské Klobouy, který dosáhl ve složení Tereza Šenkeříková, Pavel Ovesný, Jiří Dohnal, výsledného času 1:18:23. Závod mužů vyhrál Robert Kocián (Titan Trilife Zlín, 1:29:43). Prvenství mezi ženami vybojovala v čase 1:47:55 Zdeňka Bednářová z pořádajícího domácího klubu Kolo běžky.


Lubomír Hotař

 

 

 

 

 

reklama

 

Jste zde: Hlavní strana Sport