Reklama

05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
úterý, 14 červenec 2020 10:53

SDH Brumov veze z 1.kola ZLPS v Machove 1. místo

Tak Vás zdravíme a přinášíme info z víkendu. V sobotu se konalo první kolo Zlínské ligy a to v Machové. Jednalo se o útok na 3B, pevný start, hadice C42. Po dlouhé době (cca 10 let ) jsme se rozhodli zaběhnout si útok na 3B, tudíž se i zúčastnit ZLPS.


Před soutěží samotnou jsme si dali dva tréninky určené na zmiňovanou "stovku" - ve Vrběticích a ve Valašských Příkazech - tímto děkujeme za poskytnutí sportovních areálů. Ačkoliv běhá SDH Brumov několik let soutěže na vysoké úrovni, nemáme doma svoje sportovní zázemí na požární útok a tak musíme jezdit trénovat po okolí.

 

SDH Brumov (ilustrační foto: Laura Štefíková)


K soutěži. Bohužel nevyšlo příliš počasí, kdy po celý den pršelo, což se postupem času projevilo na několika pádech a uklouznutí hlavně u žen a dorostenců. Vzhledem k tomu, že kolem základny byla zámková dlažba, kdy tato moc nekamarádí s tretrami, jsme museli doběhnout k základně tak, abychom se neuvezli, tzv "drobčit". Výsledný čas 17:40 (PP 17:09) nám zajistil první místo. Ještě máme co pilovat - rádi bychom dosáhli na extraligovou 16:xx


Po soutěži jsme se vydali na oslavu kulatých narozenin našemu nalévačovi - tímto ještě jednou gratulujeme.
V neděli nás čeká soutěž na 2B na kterou se obzvlášť těšíme - ZBORA.

 

SDH Brumov

 

 

Jste zde: Hlavní strana Sport