Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
čtvrtek, 23 červenec 2020 18:00

SDH Brumov B - Zbora (pohárová soutěž - 2B) 9. místo

Minulou neděli se konala soutěž u našich kamarádů ve Zboře, která by byla za "normální" situace zařazena do SMHL. Avšak vzhledem k situaci chalani uspořádali velmi kvalitní, na vysoké úrovni provedou pohárovou soutěž, kdy tuto navštívilo ne jedno kvalitní družstvo, viz. níže. Na soutěži bylo přes 70 družstev a bylo by mnohem více, kdyby to bylo možné.


Počasí, kvalitně připravená trať (asfaltový náběh, takže žádné "blátíčko" kolem základny, posečený - poválcovaný trávník), jedny z nejkvalitnějších týmů ČR a SR zaručovaly nízké časy. V průběhu soutěže se však ukázalo, že terče vypůjčené z Francovy Lhoty nedarují nikomu nízký čas zadarmo - zkrátka, kdo přesně netrefil otvor na terči, ten nemohl počítat s pohárovým umístěním. Nebylo tomu jinak i u nás. Útok se nám podařil rozběhnout na třináctkový čas, ale ty terče. Jak jsem již vzpomínal, terče nedaly nikomu nic zadarmo. Výsledný čas 14:82 (LP 13:71 - nejrychlejší sestřik na soutěži) nám zajistil celkové 9. místo… Tímto bychom chtěli poděkovat Martinovi ze Zbory za výpomoc na stroji.


Zbora 2020/ Brumov "B" (video: Miloš Zajaček)

 

Za zmínku stojí jedny z momentálně nejkvalitnějších družstev ČR a to Renmotor Jinolice a SDH Plumlov. Jedná se o družstva, které tvoří špičku české extraligy. Zmíněné družstva se taktéž zúčastnili této pohárové soutěže a bylo znát, že přijeli "extraligový"...Renmotor Jinolice 13:79 (PP 13:72), sestřiky? No comment - klobouček. SDH Plumlov 14:22 (14:07) - aby proudaři s tímhle časem čekali u terčů na vodu? No comment a taktéž klobouček.

 Zbora 2020/ Renmotor Jinolice (video: Miloš Zajaček)

 

Takto bych tady mohl jmenovat top týmy, které se zúčastnili této soutěž, jako Pavlice (vítěz memoriálu V.I. Lenina 2019), samotná Zbora (tady není třeba nic rozepisovat, zvučné jméno samo o sobě..), Hrabové, Stupné, Polný Kesov, Visolaje atd. tyto a další týmy jsou zárukou kvalitní podívané a výborných časů což odpovídá i faktu, že výše uvedené týmy obsadili první desítku. U žen vyhrály holky z Nosic (několikanásobné vítězky SMHL, vítězky Slovenského superpoháru atd.) - gratulujeme. Tímto bychom chtěli poděkovat chalanům ze Zbory za uskutečnění tak kvalitní soutěže s dobrým pivem - těžká cesta domů. 25.7.2020 nás čeká další pohárová soutěž a to ve Francově Lhotě.


SDH Brumov

   

 

Jste zde: Hlavní strana Sport