Reklama

04. 12. 2020

Dnes má svátek: Barbora
středa, 05 srpen 2020 10:44

Soutěže v Mirošově a ve Valašských Příkazech ovladli hasiči z Brumova

V sobotu jsme se zúčastnili dvou soutěží a to v Mirošově a ve Valašských Příkazech. Jako první jsme zavítali do Mirošova, přičemž tato soutěž je zařazena do ZLPS. Pevný start, hadice C42, tvrdost terčů, potlesk diváků...to vše nás hnalo pro kvalitní čas. Na start jsme šli hned ze začátku a výsledek stál za to. Po zaváhání na levém proudě, kdy se náš proudař "vycvakal" na základně měl co dělat aby při výstřiku byl, kde být má . Byl si toho vědom - neskutečný sprint a ještě lepší sestřik. Výsledný čas 14:33 (LP 14:01), nejrychlejší sestřik na soutěži, první místo, 15 bodů do tabulky a asi 1,5 m vysoký putovní pohár. Suma sumárum - 2 kola ZLPS, 2x1. místo. Prozatím tak Zlínskou ligu vedeme a doufáme, že se nám 1. místo podaří udržet i nadále.

Mirošov, SDH Brumov B - 1. místo (video: Tereza Slaběňáková)


Po odběhnutí jsme se přemístili do Valašských Příkaz, kde už byla rozběhnutá pohárová soutěž. Zde jsme na soutěži byli poprvé. Náběh tvořen tartanovou zámkovkou, pevný start + na mikrofon, hadice C38...tady to bylo na rychlý čas jak stvořené. A podařilo se...až na cvakání béček za běhu...jinak, dá se říct, vše klaplo jak mělo. Ogaři na zadu nás v sobotu s vodou nešetřili a bylo to znát. Voda 7,2 s, mašina protlačila za 5,3 s, výstřiky 12,5 s vše jak na drátkách. Výsledný čas 13:86 (PP 13:69), opět nejrychlejší sestřik a jediný 13 - kový čas na soutěži.

Val. Příkazy, SDH Brumov B - 1. místo ((video: Tereza Slaběňáková)


Další víkend máme od soutěží pauzu, ale máme v plánu se v sobotu pořádně zaměřit na 3B. Akorát ještě nevíme kde nás kdo pustí potrénovat.....


SDH BRUMOV

 

 

Valašské cukrářství Nedašova Lhota
přijme pracovnici do výroby na HPP jako vedoucí provozu
Další info na 737 58 99 66

 

 

 reklama

Jste zde: Hlavní strana Sport